کد خبر: ۹۳۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
مدیرعامل آتش نشانی کرمان:
مدیر عامل آتش نشانی کرمان از انجام ۱۶۹ مورد عملیات اطفا حریق و ۱۴۰ مورد عملیات امداد و نجات به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در شهر کرمان طی فروردین ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی عسکری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در فروردین ماه امسال در مجموع ۱۶۹ مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاد که از این تعداد ۵۷ مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، ۱۸ مورد مربوط به وسایل نقلیه، ۳۸ مورد مربوط به منازل مسکونی، ۱۳ مورد مربوط به مراکز تجاری، دو مورد مربوط به مراکز دولتی و ۴۱ مورد مربوط به جنگل و درختان بود.

وی همچنین از انجام ۱۴۰ مورد عملیات امداد و نجات در مدت زمان یاد شده خبر داد و افزود: از این تعداد ۳۵ مورد زنده گیری حیوانات خطرناک و آزار دهنده، ۲۲ مورد زنده گیری مارهای سمی و غیرسمی، ۳۸ مورد چیدن حلقه و قفل، ۲۴ مورد امداد آسانسور، ۱۳ مورد امداد تصادفات خودرویی، چهار مورد سقوط از ارتفاع و مابقی آنها مربوط به سایر موارد بوده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اظهار داشت: در مجموع این عملیات‌ها ۹۰ نفر از شهروندان نجات یافتند و متأسفانه ۵۷ نفر مجروح شده‌اند.

وی تصریح کرد: در این مدت تعداد ۴۶۹ نفر از شهروندان و دانش آموزان آموزش‌های پیشگیری و آتش نشانی را توسط کارشناسان این سازمان فرا گرفتند و همچنین ۴۵ مورد مشاوره ایمنی بنا به درخواست شهروندان در مدت زمان یاد شده ارائه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار