کد خبر: ۹۳۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
مدیرعامل آتش نشانی کرمان:
مدیر عامل آتش نشانی کرمان از انجام ۱۶۹ مورد عملیات اطفا حریق و ۱۴۰ مورد عملیات امداد و نجات به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در شهر کرمان طی فروردین ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی عسکری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در فروردین ماه امسال در مجموع ۱۶۹ مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاد که از این تعداد ۵۷ مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، ۱۸ مورد مربوط به وسایل نقلیه، ۳۸ مورد مربوط به منازل مسکونی، ۱۳ مورد مربوط به مراکز تجاری، دو مورد مربوط به مراکز دولتی و ۴۱ مورد مربوط به جنگل و درختان بود.

وی همچنین از انجام ۱۴۰ مورد عملیات امداد و نجات در مدت زمان یاد شده خبر داد و افزود: از این تعداد ۳۵ مورد زنده گیری حیوانات خطرناک و آزار دهنده، ۲۲ مورد زنده گیری مارهای سمی و غیرسمی، ۳۸ مورد چیدن حلقه و قفل، ۲۴ مورد امداد آسانسور، ۱۳ مورد امداد تصادفات خودرویی، چهار مورد سقوط از ارتفاع و مابقی آنها مربوط به سایر موارد بوده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اظهار داشت: در مجموع این عملیات‌ها ۹۰ نفر از شهروندان نجات یافتند و متأسفانه ۵۷ نفر مجروح شده‌اند.

وی تصریح کرد: در این مدت تعداد ۴۶۹ نفر از شهروندان و دانش آموزان آموزش‌های پیشگیری و آتش نشانی را توسط کارشناسان این سازمان فرا گرفتند و همچنین ۴۵ مورد مشاوره ایمنی بنا به درخواست شهروندان در مدت زمان یاد شده ارائه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تهران/ تصاویر

ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در تهران/ تصاویر

ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، از ساعت ۸:۰۰ صبح یکشنبه ۱۰ آذر۱۳۹۸ در محل وزارت کشور آغاز شد.
مراسم تعویض پرچم گنبد حرم حضرت عبدالعظیم(ع)/ تصاویر

مراسم تعویض پرچم گنبد حرم حضرت عبدالعظیم(ع)/ تصاویر

همزمان با شب میلاد مبارک حضرت عبدالعظیم حسنی( علیه السلام) آئین تعویض پرچم گنبد نورانی حرم آن حضرت برگزار شد.