کد خبر: ۹۳۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
سرپرست استانداری گلستان:
سرپرست استانداری گلستان گفت: تاکنون ۴۰۰ واحد مسکونی خسارت دیده از سیل در گلستان برای گرفتن تسهیلات به بانک معرفی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرمحمد غراوی در اولین جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده گلستان اظهار کرد: با توجه به اهمیت مسئله بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از سیلاب باید این کارگروه در شهرستان های آسیب دیده گنبدکاووس، گمیشان، آق قلا و مینودشت هم تشکیل شود.

وی افزود: باید جلسات این کارگروه به صورت هفتگی و با حضور مدیران ارشد استانی و شهرستانی تشکیل شود.

غراوی گفت: از تمامی شهرداری ها و بخشداری ها خواسته شده صدور پروانه ساختمانی منازل آسیب دیده از سیلاب را به صورت رایگان انجام دهند.

وی بیان کرد: مقرر شده که ساکنان روستاهای آسیب دیده از سیلاب به عنوان موقت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرند و این نهاد باید این اقدام را ظرف مدت یک ماه اجرایی کند.

وی گفت: از ۱۷ هزار ۸۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده از سیلاب هفت هزار و ۳۰۰ واحد کاملاً تخریبی هستند و برای چهار هزار واحد پرونده آماده شده و تا امروز ۴۰۰ واحد جهت دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.


برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، خسارت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.