کد خبر: ۹۳۶۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد
فرمانده سپاه قدس گیلان از ارسال چهارمین محموله کمک های مردمی این استان به ارزش ۴۷۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد عبدالله پور در حاشیه ارسال چهارمین مرحله از کمک‌های مردمی گیلان به مناطق سیل زده شمال کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این کمک‌های غیر نقدی از طریق حوزه‌های بسیج و پایگاه‌های مقاومت سپاه قدس جمع آوری شده است.

وی ارزش کمک‌های ارسالی را ۴۷۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این کمک‌ها شامل لوازم خانگی، آب معدنی، رب، کنسرو لوبیا، کنسرو ماهی، پوشاک بچه و بزرگسال، البسه، موکت و مواد غذایی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ادامه دار بودن جمع آوری کمک‌های مردمی از سوی سپاه نواحی و پایگاه‌های مقاومت بسیج، گفت: با توجه به اینکه رفع مشکلات منطقه سوادکوه شمالی در استان مازندران بر عهده سپاه قدس استان گیلان است تمامی کمک‌های جمع آوری شده به این منطقه ارسال می‌شود.

وی ضمن قدردانی از کمک‌های انسان دوستانه مردم گیلان، تصریح کرد: وسایل زندگی شامل اجاق گاز، فرش، موکت، یخچال، تلویزیون و بخاری بیشترین لوازم مورد نیاز مردم مناطق سیل زده است که باید با مشارکت‌های مردمی، معتمدین و خیرین بخشی از این نیازها را تأمین کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، سیل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.