کد خبر: ۹۳۶۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد
فرمانده سپاه قدس گیلان از ارسال چهارمین محموله کمک های مردمی این استان به ارزش ۴۷۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد عبدالله پور در حاشیه ارسال چهارمین مرحله از کمک‌های مردمی گیلان به مناطق سیل زده شمال کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این کمک‌های غیر نقدی از طریق حوزه‌های بسیج و پایگاه‌های مقاومت سپاه قدس جمع آوری شده است.

وی ارزش کمک‌های ارسالی را ۴۷۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این کمک‌ها شامل لوازم خانگی، آب معدنی، رب، کنسرو لوبیا، کنسرو ماهی، پوشاک بچه و بزرگسال، البسه، موکت و مواد غذایی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ادامه دار بودن جمع آوری کمک‌های مردمی از سوی سپاه نواحی و پایگاه‌های مقاومت بسیج، گفت: با توجه به اینکه رفع مشکلات منطقه سوادکوه شمالی در استان مازندران بر عهده سپاه قدس استان گیلان است تمامی کمک‌های جمع آوری شده به این منطقه ارسال می‌شود.

وی ضمن قدردانی از کمک‌های انسان دوستانه مردم گیلان، تصریح کرد: وسایل زندگی شامل اجاق گاز، فرش، موکت، یخچال، تلویزیون و بخاری بیشترین لوازم مورد نیاز مردم مناطق سیل زده است که باید با مشارکت‌های مردمی، معتمدین و خیرین بخشی از این نیازها را تأمین کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، سیل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.