کد خبر: ۹۳۵۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از تمهیدات بهداشتی برای برگزاری مراسم نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و مسیرهای منتهی به آن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید انصاری گفت: همزمان با نیمه شعبان و عزیمت جمع زیادی از هموطنان زائر به مسجد جمکران تمهیدات بهداشتی لازم از سوی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم در نظر گرفته شده است.

انصاری درباره استقرار تیم های بهداشت محیط در منطقه گفت: هفت تیم چهار نفره در مسجد جمکران و پنج تیم دونفره در اطراف حرم مطهر و سه تیم دونفره در بین راه ( قم تهران، قم کاشان و قم سلفچگان ) فعال هستند.

 وی افزود: تاکنون تعداد بازدید از مراکز و اماکن ۹۷۴ مورد، بازدید از موکب‌ها و آشپزخانه مرکزی حرم مطهر و مسجد جمکران ۹۳ مورد، نظارت بر پارکینگ ها و سرویس های بهداشتی ۴۴ مورد، بازدید از مخازن آب ۴۰ مورد بوده است.

وی اظهار داشت :تعداد ۶۷۱ مورد کلرسنجی تعداد  ۱۰ مورد نمونه برداری از مواد غذایی و  تعداد  ۴۵۷ مورد سنجش پرتابل به انجام رسیده است.

انصاری در پایان از معدوم سازی ۱۲۸۹ کیلو گرم مواد غذایی فاسد و یا تاریخ گذشته در منطقه و مسیرهای منتهی به این مسجد خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.