کد خبر: ۹۳۵۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از تمهیدات بهداشتی برای برگزاری مراسم نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و مسیرهای منتهی به آن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید انصاری گفت: همزمان با نیمه شعبان و عزیمت جمع زیادی از هموطنان زائر به مسجد جمکران تمهیدات بهداشتی لازم از سوی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم در نظر گرفته شده است.

انصاری درباره استقرار تیم های بهداشت محیط در منطقه گفت: هفت تیم چهار نفره در مسجد جمکران و پنج تیم دونفره در اطراف حرم مطهر و سه تیم دونفره در بین راه ( قم تهران، قم کاشان و قم سلفچگان ) فعال هستند.

 وی افزود: تاکنون تعداد بازدید از مراکز و اماکن ۹۷۴ مورد، بازدید از موکب‌ها و آشپزخانه مرکزی حرم مطهر و مسجد جمکران ۹۳ مورد، نظارت بر پارکینگ ها و سرویس های بهداشتی ۴۴ مورد، بازدید از مخازن آب ۴۰ مورد بوده است.

وی اظهار داشت :تعداد ۶۷۱ مورد کلرسنجی تعداد  ۱۰ مورد نمونه برداری از مواد غذایی و  تعداد  ۴۵۷ مورد سنجش پرتابل به انجام رسیده است.

انصاری در پایان از معدوم سازی ۱۲۸۹ کیلو گرم مواد غذایی فاسد و یا تاریخ گذشته در منطقه و مسیرهای منتهی به این مسجد خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.