کد خبر: ۹۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف محموله ۳۰ کیلوگرمی ماده مخدر تریاک و دستگیری دو قاچاقچی موادمخدر در خرم آباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ  اظهار کرد: ماموران پلیس پایگاه 10 موادمخدر فاتب با رصد دو خلافکار در زمینه افیون با هویت‌های «م. ر» و «ح. ص» متوجه شدند که متهمان مقداری موادمخدر را تهیه و با خودروی سواری mvm در مسیر ورود به خرم آباد هستند.

وی افزود: با هماهنگی همکارانمان در پلیس موادمخدر خرم آباد و حضور پلیس مبارزه با موادمخدر تهران در محل، نسبت به توقیف خودرو و دستگیری متهمان اقدام شد.

سرهنگ بخشنده با اشاره به کشف ۳۰ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده تریاک از متهمان خاطرنشان کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان لرستان تحویل داده شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .