کد خبر: ۹۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف محموله ۳۰ کیلوگرمی ماده مخدر تریاک و دستگیری دو قاچاقچی موادمخدر در خرم آباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ  اظهار کرد: ماموران پلیس پایگاه 10 موادمخدر فاتب با رصد دو خلافکار در زمینه افیون با هویت‌های «م. ر» و «ح. ص» متوجه شدند که متهمان مقداری موادمخدر را تهیه و با خودروی سواری mvm در مسیر ورود به خرم آباد هستند.

وی افزود: با هماهنگی همکارانمان در پلیس موادمخدر خرم آباد و حضور پلیس مبارزه با موادمخدر تهران در محل، نسبت به توقیف خودرو و دستگیری متهمان اقدام شد.

سرهنگ بخشنده با اشاره به کشف ۳۰ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده تریاک از متهمان خاطرنشان کرد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان لرستان تحویل داده شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.