کد خبر: ۹۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
سرهنگ رازقی خبر داد
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از پیش بینی ترافیک سنگین معابر شهر تهران در شب نیمه شعبان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار کرد: با توجه به وضعیت ترافیکی شب نیمه شعبان و سنگینی بار ترافیکی در بعضی از محور‌های مرکزی و شرقی پایتخت، پیش‌بینی می‌شود در معابر این محدوده‌ها که از جمله آن‌ها می‌توان خیابان‌های مولوی، ری، مصطفی خمینی، خاوران، میدان شوش و غیره را نام برد، شاهد بروز ترافیک سنگین باشیم.
 
وی افزود: همچنین به دلیل برگزاری مراسم‌های مختلف در اماکن مذهبی تمام مناطق شهر تهران قطعا شاهد افزایش بار ترافیکی در امشب خواهیم بود؛ لذا به تمامی شهروندان محترم توصیه می‌شود با آرامش، احتیاط و دقت کافی به تردد بپردازند و جهت روانسازی ترافیک و سهولت در امر عبور و مرور با کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ همکاری لازم را داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.