کد خبر: ۹۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری:
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی گفت: بارش باران در استان چهارمحال و بختیاری شدت می گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاهرخ پارسا در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی با ادامه فعالیت سامانه بارشی برای امروز در بعضی ساعات رگبار گاهی همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ به ویژه برای مناطق غربی و جنوبی استان پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: برای فردا بارش‌ها ی رگباری در شمال غرب و غرب استان پیش بینی می‌شود و از شدت بیشتری برخوردار است.

وی اظهار داشت: سرعت وزش باد در سطح استان چهارمحال و بختیاری شدید خواهد بود که در برخی نقاط سرعت وزش باد بیش از صد کیلومتر بر ساعت پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: حداقل دمای هوای شهرکرد پنج درجه سانتی گراد است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.