کد خبر: ۹۳۵۳۴
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
معاون مالی شهردار و سرپرست سازمان اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری مشهد خبر داد
معاون مالی شهردار و سرپرست سازمان اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری مشهد گفت: طی قراردادی فی ما بین شهرداری مشهد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و مجموعه‌ای از مالکان واحدهای تجاری، یکی از شعب این فروشگاه، در سهم‌الشرکه شهرداری مشهد در برج سلمان افتتاح خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا خواجه‌نائینی در این خصوص عنوان کرد: با توجه به اینکه حمایت از صنعت خرده فروشی حمایت از تولیدکنندگان است، رویکرد شهرداری مشهد هم در این دوره همیاری و همکاری متقابل با بخش خصوصی بوده است، امری که رونق اقتصادی شهر و تقویت پروژه‌های مشارکتی را به دنبال دارد.
وی در ادامه افزود: از این رو در همیاری و همکاری که شهرداری با بخش خصوصی داشته است، واحدهای تجاری هایپرمارکت موجود در برج سلمان که در سهم‌الشرکه شهرداری مشهد قرار داشت با برخی واحدهای متعلق به سایر مالکان تجمیع شد و پس از برگزاری مزایده و طی قراردادی به راه‌اندازی یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه اختصاص یافت.
معاون مالی شهردار و سرپرست سازمان اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری مشهد با تاکید بر همکاری همه جانبه شهرداری در بازسازی برج سلمان تصریح کرد: با توجه به حادثه آتش‌سوزی که در برج سلمان رخ داد، شهرداری در کنار پروژه بازسازی که تاکنون ۹۵ درصد آن انجام شده با درخواست‌های مکرر کسبه و شهروندان محله، اقدامات و همکاری لازم در راستای جذب و افزایش رونق کسبی برج انجام داده است.
گفتنی است فروشگاه زنجیره‌ای رفاه که با همکاری شهرداری مشهد در برج سلمان راه‌اندازی شده است، امروز 31 فروردین ماه ساعت 20 افتتاح می‌گردد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.