کد خبر: ۹۳۵۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه خبر داد
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: آمار دستگیری شکارچیان حیات وحش در استان ۳۲ درصد نسبت به سال ۹۶ افزایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فردین الفتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته یک هزار و ۵۶۲ مورد صید غیرمجاز ماهی و ۱۳۷ مورد شکار غیرمجاز پرندگان شامل تیهو، کپک، سیهو، چکاوک و مرغابیان در سطح استان کرمانشاه گزارش شد.

وی افزود: در این مدت همچنین شاهد ۴۲ مورد شکار پستانداران شامل گراز، آهو، کل و بز، قوچ و میش، خرگوش و تشی در سطح استان بوده‌ایم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از زنده گیری ۲۴۹ پرنده شامل بلدرچین، سهره و کپک و نگهداری و خرید و فروش حیات وحش زنده و غیرزنده شامل چکاوک، بلبل، کپک و طوطی به تعداد ۴۹ مورد خبر داد.

الفتی خاطرنشان کرد: همچنین طی این مدت ۴۱۲ مورد ادوات شامل تور، تفنگ بادی و موتور از متخلفین کشف و ۲۶۱ نفر متخلف نیز دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه قبلی آمار کشفیات و تخلفات افزایش یافت افزود: در سال گذشته ۲۲۱ مورد پرونده برای متخلفین تشکیل شد و تاکنون رسیدگی به پرونده ۱۵۵ نفر در دست اقدام است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه با تصریح دستگیری ۱۹۷ متخلف در سطح استان کرمانشاه طی سال گذشته گفت: شمار افراد دستگیر شده در سال ۹۷ به تعداد ۲۶۱ نفر بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.