کد خبر: ۹۳۵۲۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
تیم پروازی اورژانس هوایی فارس طی عملیاتی بر فراز کوه سبز گل پیرمرد ۷۰ ساله را به بیمارستان منتقل کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر محمدجواد مرادیان با اعلام این خبر گفت: به دنبال تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس شیراز گزارشی از مردی ۷۰ ساله که طی صعود به کوه سبز منطقه کوشک بیدک که دچار درد شدید در ناحیه قفسه سینه شده بود به ثبت رسید.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه در ادامه گفت: تلاش‌های زیادی برای یافتن بیمار شد و پس از یافتن بیمار مشکل فرود بالگرد و دسترسی به بیمار چالشی بود که تیم پروازی بالگرد اورژانس شیراز با آن مواجه شد.

دکتر مرادیان همچنین گفت: به دلیل صعب العبور بودن و ناهمواری منطقه امکان فرود بالگرد نبود ولی مهارت خلبان‌ها و تکنسین‌های اورژانس هوایی باعث شد طی یک عملیات حدوداً ۲ ساعته بیمار به بالگرد منتقل و از آنجا به بیمارستان سعدی انتقال یابد.

وی در انتها ضمن تشکر از عملکرد درخشان تیم پروازی بالگرد اورژانس شیراز گفت: مهارت و تجربه خلبان‌های بالگرد کاپیتان کشفی و کاپیتان حسینی و تکنسین‌های اورژانس هوایی شیراز آقایان علی فهیمی و وحید زارعی باعث نجات یک انسان شده است که من به نوبه خودم صمیمانه از آنها تشکر می‌کنم.

این ششمین پرواز بالگرد اورژانس شیراز از ابتدای سال تا کنون بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، بالگرد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.