کد خبر: ۹۳۵۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
مدیرکل بحران استانداری سیستان وبلوچستان:
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: تصمیمات لازم برای هدایت سیلاب های غیر قابل کنترل افغانستان به مخازن چاه نیمه ها و تالاب بین المللی هامون اتخاذ شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرحمن شهنوازی اظهار داشت: پس از بارندگی‌های مناسب در حوضه آبریز رودخانه هیرمند در کشور افغانستان در روزهای اخیر شاهد ورود رواناب به دشت سیستان بودیم.

وی افزود: برای اتخاذ تصمیمات لازم برای جلوگیری از ایجاد خسارات نشست‌های شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان‌های منطقه سیستان برگزار و ضمن شناسایی نقاط آسیب پذیر تصمیمات لازم برای هدایت مناسب سیلاب به مخازن چاه نیمه‌ها و تالاب بین المللی هامون اتخاذ شده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: هم اینک تمام مدیران و نیروهای امدادی در منطقه برای مواجهه با هر گونه حادثه احتمالی در آماده باش کامل بسر می‌برند و بیش از ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در نقاط شناسایی شده که آسیب پذیری بیشتری دارند مشغول انجام عملیات تقویت و استحکام بخشی هستند.

وی بیان کرد: با عنایت به برنامه‌های در دست اجرا جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و سیلاب تحت کنترل است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد: مردم از توجه به شایعات در این خصوص خودداری و اخبار را از مراجع رسمی پیگیری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.