کد خبر: ۹۳۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
معاون فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد
معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات دو روز گذشته پلیس استان ۵۲ سارق و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند و ۵۸ فقره سرقت نیز کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شهرام امیریان در این باره اظهار داشت: در تداوم طرح‌های امنیت بخش پلیس، در عملیات ۴۸ ساعت گذشته پلیس استان ۵۲ نفر به اتهام سرقت و جرایم مرتبط با مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی یادآور شد: در تحقیقات انجام شده از دستگیرشدگان، ۵۸ فقره انواع سرقت کشف و اموال کشف شده از سارقان به مالباختگان تحویل داده شد.

وی خاطر نشان کرد: کشف ۱۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی، کشف ۱۸ فقره سرقت از منزل و دیگر اماکن خصوصی، ۱۴ فقره سرقت محتویات و لوازم خودرو، ۴ فقره سرقت سیم برق و کابل و ۲ فقره سرقت احشام و … بخشی از کشفیات پلیس استان در عملیات مذکور بود که در نهایت اموال کشف شده از سارقان پس از هماهنگی با مراجع قضائی به مالباختگان تحویل داده شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان عنوان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.