کد خبر: ۹۳۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
معاون فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد
معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات دو روز گذشته پلیس استان ۵۲ سارق و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند و ۵۸ فقره سرقت نیز کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ شهرام امیریان در این باره اظهار داشت: در تداوم طرح‌های امنیت بخش پلیس، در عملیات ۴۸ ساعت گذشته پلیس استان ۵۲ نفر به اتهام سرقت و جرایم مرتبط با مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان مرکزی یادآور شد: در تحقیقات انجام شده از دستگیرشدگان، ۵۸ فقره انواع سرقت کشف و اموال کشف شده از سارقان به مالباختگان تحویل داده شد.

وی خاطر نشان کرد: کشف ۱۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی، کشف ۱۸ فقره سرقت از منزل و دیگر اماکن خصوصی، ۱۴ فقره سرقت محتویات و لوازم خودرو، ۴ فقره سرقت سیم برق و کابل و ۲ فقره سرقت احشام و … بخشی از کشفیات پلیس استان در عملیات مذکور بود که در نهایت اموال کشف شده از سارقان پس از هماهنگی با مراجع قضائی به مالباختگان تحویل داده شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان عنوان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.