کد خبر: ۹۳۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
در منطقه یک صورت گرفت
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات از جلسه ملاقات مردمی منطقه یک به صورت سرزده بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدمجتبی تقوی نژاد در این بازدید که به منظور رسیدگی به فرایند انجام ملاقات مردمی، تکریم ارباب رجوع و تسریع در رسیدگی به درخواست شهروندان صورت پذیرفت، ضمن تقدیر از تلاش های شهردار منطقه یک و تلاشی که در جهت افزایش رضایت شهروندان انجام می شود، اهتمام و جدیت روابط عمومی منطقه به منظور کاهش زمان انتظار شهروندان، پیگیری منظم و ارسال گزارشات هفتگی را خواستار شد.
 
در این ملاقات که شهروندان منطقه یک مشکلات و مسایل خود را با سید حمید موسوی، شهردار منطقه در میان گذاشتند، معاونان شهردار نیز حضور داشته و همچون شهردار منطقه، پاسخگوی شهروندان به صورت تلفنی و چهره به چهره بودند.
 
در حالی که عمده مشکلات شهروندان مسایل مربوط به کمیسیون ماده 100، تراکم، عوارض ساختمانی، تشکیل پرونده در دفاتر خدمات اداری شهر و ... بود، مقرر شد مدیران و معاونین بخش های مختلف منطقه در اسرع وقت نسبت به درخواست های شهروندان این منطقه اقدام کنند.
 
گفتنی است؛ به همت روابط عمومی منطقه درخواست ملاقات شهروندان با شهردار منطقه در زمان انتظار کمتر از 5 روز کاری انجام می شود و متقاضیان می توانند، همه روزه جهت درخواست به این اداره مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است