کد خبر: ۹۳۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
شهردار منطقه 19 از اعزام اولین کاروان کمک های اهدایی این منطقه به مناطق سیل زده استان خوزستان در راستای ابراز همدردی و امدادرسانی در روز دوشنبه 26 فروردین درقالب کاروان اعزامی توسط معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی توکلی با اشاره به وقوع سیلاب در تعدادی از استان های کشور و لزوم کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده از این بحران، اظهار داشت: در این راستای یک پایگاه مرکزی در محله عبدل آباد بلوار شکوفه نبش خیابان بدر از ساعت 10 صبح تا 9 شب از یک هفته قبل درحال جمع آوری کمک های مردمی است . ضمن اینکه پایگاه های بسیج نواحی پنجگانه نیز آماده جمع آوری کمک های مردمی نیز هستند.
 
وی درخصوص خدمت رسانی درحوزه خدمات شهری و محیط زیست گفت: با توجه به دستور شهردار تهران مبنی بر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در این مناطق در مرحله اول نیروی کارگری به همراه ادوات و تجهیزات شامل خاور، بابکت، واترجت و .. برای جمع آوری گل و لای داخل منازل و معابر از این منطقه اعزام شد.
 
توکلی با اشاره به ارسال نخستین محموله کمک های مردمی منطقه در روز دوشنبه 26 فروردین افزود: کمک های مردمی شامل پوشاک، آب معدنی، موادغذایی خشک، پتو، لوازم گرمایشی، لوازم بهداشتی و... از سرای محلات و مراکز فرهنگی و اجتماعی منطقه جمع آوری شده و دریافت کمک ها نیز ادامه دارد.ضمن اینکه 50 نفر نیروی داوطلب اعم از ورزشکاران و پرسنل برای کمک رسانی به این مناطق اعلام آمادگی کردند.
 
شهردار منطقه با تأکید برحضور دبیر ستاد مدیریت بحران این منطقه بعنوان نماینده سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران به همراه یک تیم اجرایی خاطرنشان کرد: تیم اعزامی سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران ضمن هماهنگی کامل با سایر دستگاه ها وسازمان های امدادی وخدمات رسان و با دراختیار داشتن امکاناتی همچون موتورهای پمپ آب ،موتورهای برق ،برج های نور زرافه ای و.. کارکمک رسانی به آسیب دیدگان از سیل را آغاز کرد.
 
ضمن اینکه این تیم علاوه بر حضور در استان لرستان هم اکنون نیز با هماهنگی سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران دراستان خوزستان درحال خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.