کد خبر: ۹۳۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
مدیرعامل سازمان پسماند شهر تهران گفت: از روز دوم فروردین ماه تا امروز ۱۳۵ دستگاه انواع ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین به مناطق سیل‌زده اعزام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رضا عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در خصوص تجهیزات اعزامی به مناطق سیل‌زده، گفت: سازمان پسماند پیرو دستور شهردار تهران و اعضای شورای شهر تهران از ابتدای بارش نزولات آسمانی در گلستان، اولین ماشین‌آلات خود را در قالب تیمی با ۱۹ دستگاه خودرو و ۲۵ نفر به این استان اعزام کرد.
 
وی افزود: این گروه اعزامی دو روز گذشته به تهران بازگشت و قرار است دو روز آینده تیم شست‌وشوی شهری به این استان اعزام شود.
 
عبدلی خاطرنشان کرد: تا امروز دو تیم نیز به خوزستان اعزام شدند که در آنجا اقدام به کمک‌رسانی به مردم کردند.
 
وی ادامه داد: ما ۴۲ دستگاه ماشین‌آلات تخصصی هم به همراه ۱۵۲ نفر به استان لرستان اعزام کرده بودیم.
 
عبدلی گفت: تا به امروز به ۳ استان سیل زده ۱۳۵ دستگاه ماشین‌آلات تخصصی و ۳۵۰ نیروی انسانی از طرف سازمان مدیریت پسماند اعزام شده‌اند.
 
وی گفت: در استان لرستان و خوزستان هم به محض اعلام نیاز تیم‌های شست و شو به همراه ماشین آلات مورد نیاز برای پاکسازی شهر و فراهم شدن امکان زندگی اعزام می‌شوند.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است