کد خبر: ۹۳۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
به مناسبت اعیاد شعبانیه، مراسم "خیابان ورزش" در پارک طالقانی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی در این خصوص گفت: شهروندانی که علاقمند هستند در مراسم "خیابان ورزش" شرکت کنند روز جمعه 30 فروردین ماه از ساعت 8 صبح تا 18 عصر می توانند در پارک طالقانی تهران حضور یابند.
 
وی خیابان ورزش را ترویج فرهنگ ورزش همگانی دانست و افزود: رونق خیابان ورزش به ترویج فرهنگ ورزش همگانی منجر می شود و اجرای فعالیت های ورزشی در راستای ترویج فرهنگ ورزش همگانی و ایجاد انگیزه در افراد برای مشارکت در ورزش شهروندی است.
 
همچنین کمالی نسب در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت اعیاد شعبانیه ابراز داشت: مسابقات فوتبال چمنی، تنیس روی میز، طناب زنی، بستکبال خیابانی، کاراته، فوتبال سالنی برای آقایان و مسابقات طناب زنی، تکواندو، آمادگی جسمانی، ووشو، فوتبال، داژبال و دارت ویژه بانوان و برپایی ایستگاه فعالیت بدنی و زنگ تحرک ورزشی در محلات 12 گانه در حال برگزاری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است