کد خبر: ۹۳۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
در حال حاضر شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۵۳ قرار دارد و تهرانی‌ها در هوای سالم نفس می‌کشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بر اساس آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۴۴ بوده و تهرانی‌ها در شبانه‌روز گذشته تاکنون هوای پاکی تنفس کرده‌اند؛ همچنین شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۵۳ قرار دارد که سالم تلقی می‌شود.  
 
پیش‌بینی‌های انجام شده در کنترل کیفیت هوا نشان می‌دهد به تدریج در طول روز بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد به صورتی که در برخی از ساعات وزش باد نسبتا شدید از سمت نواحی غربی و شمال‌غربی ایجاد خواهد شد.
 
همچنین براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوا، پایتخت از ابتدای سال ۹۸، ۲۰ روز هوای پاک و ۵ روز هوای سالم داشته است، این در حالی است که در مدت مشابه سال قبل ۱۷ روز هوای سالم، ۵ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و ۳ روز هوای پاک بوده است.  
 
همچنین طبق نتایج پیش‌بینی‌ شده، با وجود افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده‌ها در طول روز جاری، وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط مساعد قرار خواهد گرفت.  
 
براساس پیش‌بینی‌های انجام گرفته، در روز آینده افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق را خواهیم داشت، همچنین دما تا روز آینده افزایش جزئی پیدا می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است