کد خبر: ۹۳۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 گفت: دومین دوشنبه ورزشی در 50 ایستگاه تندرستی منطقه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اکبر مختاری معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: این پویش ورزشی با تأکید بر احترام متقابل و ایجاد روحیه فعالیت گروهی به صورت هفتگی در 50 ایستگاه تندرستی بانوان و آقایان به اجرا درمی آید.
 
وی با اشاره به اینکه نخستین پویش دوشنبه های ورزشی با حضور محمدی شهردار منطقه همزمان با روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه هفته گذشته برگزار شد افزود: شهروندان به اجرای حرکات کششی و پیاده روی پرداختند که این برنامه با استقبال خوب شهروندان و ورزشکاران منطقه روبرو شد و 100 نفر از شهروندان به این پویش پیوستند.
 
معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه در ادامه به ویژه برنامه های ورزشی همزمان با اعیاد خجسته شعبانیه در مدارس، سرای محله و بوستان اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقه های ورزشی در ایستگاه های تندرستی و برپایی همایش بازی های بومی محلی در سه رشته طناب کشی، هفت سنگ و دوز در ورزشگاه بعثت از جمله این برنامه هاست.
 
مختاری در ادامه اضافه کرد: دوره های آموزشی مربیان ایستگاه های فعالیت بدنی توسط اساتید مجرب به منظور برپایی ایستگاه های تخصصی لاغری و چاقی و سالمندی از ابتدای اردیبهشت آغاز می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است