کد خبر: ۹۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی ۴۳ روستا در جنوب کرمان را مسدود و به ۲۶۷ راه ارتباطی روستایی خسارت وارد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود جمیلی با بیان اینکه بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب سبب تخریب ۳۶ آبنما در محورهای ارتباطی جنوب کرمان شده است، اظهار داشت: هم‌اکنون به علت طغیان رودخانه‌ها و حرکت سیلاب در بستر رودخانه از محل آبنماها در هفت نقطه در جنوب کرمان قطع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان با اشاره به تخریب 9 دستگاه پل در حوزه شهرستان‌های جیرفت و رودبار جنوب بیان کرد: تخریب دستک‌ها، دریواسیون‌ها و نشست کوله‌ها باعث صدمه به دال پل‌ها در محورهای ارتباطی جنوب استان شده است.

وی گفت: با توجه به حجم بارندگی‌ها و عدم دسترسی به مناطق کوهستانی تاکنون با اعلام گشت‌های راهداری به ۵۲۶ کیلومتر راه روستایی بین ۳۰ تا۹۰ درصد خسارات است .

جمیلی با بیان اینکه این بارندگی‌ها تا روز دوشنبه در حوزه جنوب کرمان ادامه دارد، افزود: با تمهیدات اعلام شده، ۱۸۵ نیروی راهداری با ۱۳۰ دستگاه سبک و نیمه‌سنگین و سنگین فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی ۴۳ روستا در جنوب کرمان را مسدود و به ۲۶۷ راه ارتباطی روستایی خسارات وارد کرد.
برچسب ها: سیلاب ، راهداری ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.