کد خبر: ۹۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی ۴۳ روستا در جنوب کرمان را مسدود و به ۲۶۷ راه ارتباطی روستایی خسارت وارد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود جمیلی با بیان اینکه بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب سبب تخریب ۳۶ آبنما در محورهای ارتباطی جنوب کرمان شده است، اظهار داشت: هم‌اکنون به علت طغیان رودخانه‌ها و حرکت سیلاب در بستر رودخانه از محل آبنماها در هفت نقطه در جنوب کرمان قطع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان با اشاره به تخریب 9 دستگاه پل در حوزه شهرستان‌های جیرفت و رودبار جنوب بیان کرد: تخریب دستک‌ها، دریواسیون‌ها و نشست کوله‌ها باعث صدمه به دال پل‌ها در محورهای ارتباطی جنوب استان شده است.

وی گفت: با توجه به حجم بارندگی‌ها و عدم دسترسی به مناطق کوهستانی تاکنون با اعلام گشت‌های راهداری به ۵۲۶ کیلومتر راه روستایی بین ۳۰ تا۹۰ درصد خسارات است .

جمیلی با بیان اینکه این بارندگی‌ها تا روز دوشنبه در حوزه جنوب کرمان ادامه دارد، افزود: با تمهیدات اعلام شده، ۱۸۵ نیروی راهداری با ۱۳۰ دستگاه سبک و نیمه‌سنگین و سنگین فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی ۴۳ روستا در جنوب کرمان را مسدود و به ۲۶۷ راه ارتباطی روستایی خسارات وارد کرد.
برچسب ها: سیلاب ، راهداری ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.