کد خبر: ۹۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی ۴۳ روستا در جنوب کرمان را مسدود و به ۲۶۷ راه ارتباطی روستایی خسارت وارد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود جمیلی با بیان اینکه بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب سبب تخریب ۳۶ آبنما در محورهای ارتباطی جنوب کرمان شده است، اظهار داشت: هم‌اکنون به علت طغیان رودخانه‌ها و حرکت سیلاب در بستر رودخانه از محل آبنماها در هفت نقطه در جنوب کرمان قطع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان با اشاره به تخریب 9 دستگاه پل در حوزه شهرستان‌های جیرفت و رودبار جنوب بیان کرد: تخریب دستک‌ها، دریواسیون‌ها و نشست کوله‌ها باعث صدمه به دال پل‌ها در محورهای ارتباطی جنوب استان شده است.

وی گفت: با توجه به حجم بارندگی‌ها و عدم دسترسی به مناطق کوهستانی تاکنون با اعلام گشت‌های راهداری به ۵۲۶ کیلومتر راه روستایی بین ۳۰ تا۹۰ درصد خسارات است .

جمیلی با بیان اینکه این بارندگی‌ها تا روز دوشنبه در حوزه جنوب کرمان ادامه دارد، افزود: با تمهیدات اعلام شده، ۱۸۵ نیروی راهداری با ۱۳۰ دستگاه سبک و نیمه‌سنگین و سنگین فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی ۴۳ روستا در جنوب کرمان را مسدود و به ۲۶۷ راه ارتباطی روستایی خسارات وارد کرد.
برچسب ها: سیلاب ، راهداری ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.