کد خبر: ۹۳۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال شدت بارندگی‌ها و طغیان رودخانه‌های محلی، محور فرعی اسپکه - فنوج در جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم جاوشیری افزود: با توجه به اخطاریه هواشناسی احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و مسدود شدن سایر محورهای اصلی و فرعی تا روز دوشنبه دور از انتظار نیست.

وی گفت: توصیه می‌شود از توقف، تردد و چرای دام در اطراف رودخانه‌ها خودداری و از صعود به ارتفاعات به واسطه احتمال وقوع رعد و برق و وقوع صاعقه جدا پرهیز شود.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان نیز گفت: طغیان رودخانه‌های محلی سبب بسته شدن سه مسیر اصلی و فرعی در جنوب این استان شد.

عبدالرحمن شهنوازی بیان کرد: مسیرهای کوتیچ به نیکشهر، اسپکه - فنوج و بنت - نیکشهر از ساعت ۱۰ صبح تاکنون براثر طغیان رودخانه‌های محلی مسدود شده اند.

وی ادامه داد: در سایر مسیرهای ارتباطی سیستان و بلوچستان تردد امکان پذیر بوده اما ضروریست رانندگان جوانب احتیاط را رعایت کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک در تمامی شهرستانهای جنوبی استان شاهد آبگرفتگی معابر هستیم.

وی بیان کرد: امروز با توجه به بارندگی شدید مدارس ۱۴ شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل اعلام شده تا از خطرات احتمالی برای دانش آموزان جلوگیری شود.

شهنوازی تاکید کرد که با توجه به هشدار سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی از مردم انتظار می‌رود از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیر سیلاب‌های فصلی اجتناب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.