کد خبر: ۹۳۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال شدت بارندگی‌ها و طغیان رودخانه‌های محلی، محور فرعی اسپکه - فنوج در جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم جاوشیری افزود: با توجه به اخطاریه هواشناسی احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و مسدود شدن سایر محورهای اصلی و فرعی تا روز دوشنبه دور از انتظار نیست.

وی گفت: توصیه می‌شود از توقف، تردد و چرای دام در اطراف رودخانه‌ها خودداری و از صعود به ارتفاعات به واسطه احتمال وقوع رعد و برق و وقوع صاعقه جدا پرهیز شود.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان نیز گفت: طغیان رودخانه‌های محلی سبب بسته شدن سه مسیر اصلی و فرعی در جنوب این استان شد.

عبدالرحمن شهنوازی بیان کرد: مسیرهای کوتیچ به نیکشهر، اسپکه - فنوج و بنت - نیکشهر از ساعت ۱۰ صبح تاکنون براثر طغیان رودخانه‌های محلی مسدود شده اند.

وی ادامه داد: در سایر مسیرهای ارتباطی سیستان و بلوچستان تردد امکان پذیر بوده اما ضروریست رانندگان جوانب احتیاط را رعایت کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک در تمامی شهرستانهای جنوبی استان شاهد آبگرفتگی معابر هستیم.

وی بیان کرد: امروز با توجه به بارندگی شدید مدارس ۱۴ شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل اعلام شده تا از خطرات احتمالی برای دانش آموزان جلوگیری شود.

شهنوازی تاکید کرد که با توجه به هشدار سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی از مردم انتظار می‌رود از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیر سیلاب‌های فصلی اجتناب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.