کد خبر: ۹۳۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
بخشدار اسماعیلیه اهواز با اشاره به آخرین وضعیت روستاهای این بخش، گفت: راه ارتباطی این بخش به سمت اهواز دچار آبگرفتگی شده و دسترسی به اهواز سخت شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهمن یوسفی اظهار کرد: از دو روز گذشته اوضاع روستاهای بخش اسماعیلیه پایدارتر شده است اما به دلیل اینکه راه ارتباطی این بخش به سمت اهواز دچار آبگرفتگی شده، راه دسترسی ما از جاده خرمشهر و سخت شده است.

وی افزود: انتظار می‌رود به اهالی این روستاها بیشتر کمک شود. نیاز اساسی روستاییان پوشاک و مواد غذایی است زیرا دسترسی مردم به این نیازها مشکل است.

بخشدار اسماعیلیه گفت: همچنان یک تا دو روستای بخش اسماعیلیه در محاصره آب هستند و جهت دسترسی به این روستاها با قایق تردد می‌شود.

وی گفت: تقسیم اقلام توسط هلال احمر و مؤسسات خیریه انجام می‌‌شود اما با توجه به شرایط بحرانی رضاینمندی مردم صد در صد نیست. همچنین در بحث بهداشت مشکل وجود دارد که خواستار استقرار اکیپ بهداشت و اورژانس در این بخش هستیم.

یوسفی درخصوص خسارت وارد آمده به کشاورزان نیز اظهار کرد: بیش از ۵ هزار هکتار از مزارع مردم بخش اسماعیلیه زیر آب رفته است و هنوز ابلاغیه‌ای جهت چگونگی پرداخت خسارت کشاورزان داده نشده است. دولت اعلام کرده که خسارت کشاورزان پرداخت می‌شود اما تا این لحظه چیزی به طور رسمی ابلاغ نشده است.
برچسب ها: آبگرفتگی ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.