کد خبر: ۹۳۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی بارش‌های شدید و اخطار هواشناسی استان در زمینه قابل توجه بودن بارندگی‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: برای جلوگیری از هر گونه مشکل در جاده‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از تردد غیرضروری در جاده‌ها خودداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی افزود: با توجه به رگباری بودن بارش‌ها احتمال بسته شدن راه‌های روستایی در شهرستان‌های مختلف استان وجود دارد.

بدیعی مقدم گفت: بیش از ۳۰۰ راهدار این استان برای امداد رسانی در بحران سیلاب آمادگی کامل دارند و در این مدت، به صورت شبانه روزی نسبت به بازگشایی راه‌های روستایی مبادرت داشته اند. راهداران این استان در کنار سایر دستگاه‌ها، برای امداد رسانی در آماده باش هستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از تعطیلی مدارس بجنورد در نوبت عصر خبر داد.

نقی هجرتی  با اشاره به بارش باران و احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن برخی از مسیل ها، اضافه کرد: به علت احتمال وقوع سیل و هشدارهای هواشناسی استان مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه اول در بجنورد تعطیل اعلام شده است.

بنا به گفته مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی تعدادی از مدارس در شهرستان شیروان نیز طی امروز تعطیل شدند.

هجرتی با اشاره به اینکه بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان شیروان به علت احتمال قطع خطوط و راه‌های ارتباطی بر اثر بارش شدید باران طی امروز برخی از مدارس روستاها تعطیل شدند، اضافه کرد: روستاهای تفتازان، آق قلعه، کاکلی و قپز در نوبت صبح و عصر و مدارس بخش‌های قوشخانه و سرحد در نوبت عصر تعطیل اعلام شد.

وی تصریح کرد: در نوبت صبح مدارس بخش‌های قوشخانه و سرحد یک ساعت زودتر تعطیل شدند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سیل ، هواشناسی ، اخطار ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.