کد خبر: ۹۳۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ارائه دستاوردها و معرفی ظرفیت‌های زیست محیطی متروی تهران و حومه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست یکی از مهمترین رویدادهای زیست محیطی کشور، فرصت خوبی برای معرفی و ارائه  قابلیت‌ها و جدیدترین دستاوردها و تکنولوژی‌ها در زمینه حمل و نقل پاک  است.
 
در این نمایشگاه تلاش شد تا با ارائه دستاوردهای جدید متروی تهران و حومه در حوزه‌های مختلف زیست محیطی و ظرفیت‌های حمل و نقل ریلی درون شهری در کاهش آلاینده های محیطی آشنا کند.
 
گفتنی است،هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با حضور 600 شركت داخلي شنبه ۲۴فروردین ماه آغاز شد و تا سه شنبه ۲۷فروردین ماه ۹۸در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی بر پا است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است