کد خبر: ۹۳۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
پدر فراموشکار که قرار بود دختر کوچولویش را به مهد کودک برساند او را تنها در خودرو جا گذاشت و باعث مرگ وی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سهل انگاری پدر عامل مرگ دختر بچهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، این دختر چهار ساله چینی مدت ۹ ساعت داخل خودرو در گرمای بسیار بالا حبس بوده و در نهایت به‌دلیل خفگی جان خود را از دست داده است.

پلیس در رابطه با علت فوت این کودک گفت: پدر این دختربچه قصد داشته فرزند خود را به مهدکودک برساند، اما به‌دلیل اینکه سرگرم بازی با تلفن همراهش بوده فراموش می‌کند بچه را از خودرو پیاده کرده و به مسئول مهد تحویل دهد.

این مرد با تصور اینکه فرزندش را به مسئول مهد سپرده، روانه محل کارش می‌شود در حالی که کودک در صندلی عقب به خواب رفته بود.

بنابر اعلام پلیس چین، مادر کودک که هنگام عصر برای تحویل او به مهدکودک مراجعه کرده بود متوجه شد فرزندش نیست.

پلیس پس از مطلع شدن از موضوع و آغاز جست‌وجوها، کودک را در حالی که به‌دلیل گرمازدگی و خفگی جان باخته بود داخل خودروی پدرش پیدا کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.