کد خبر: ۹۳۲۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
عضو شورای شهر تهران گفت: ضرورت دارد شرکت آب و فاضلاب برای حل مشکل فاضلاب دو محله در شهر ری اقدام لازم را انجام دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران در تذکری درباره دو محله در شهر ری و وصل نبودن این دو محل به شبکه تصفیه خانه فاضلاب گفت: ما سال گذشته هم از مسیولان پیگیری کردیم اما توجه نشد.
 
وی افزود: این دو محل به دلیل شیب خاص محله هنوز به شبکه فاضلاب وصل نشده تند در حالی که باید فکری برای این محلات شود.

خلیل آبادی گفت:در پیگیریهای صورت گرفته هنوز جوابی نگرفته ایم و این در حالی است که مسیولان هر یک حل مسیله را به گردن فرد دیگری می اندازند.

وی افزود: موضوع نشر فاضلاب و مشکلات ناشی از آن می طلبد تا توجه ویژه ای برای آن شود و به شرکت فاضلاب تهران تذکر می دهیم تا اقدام لازم را انجام دهند.

عضو شورای شهر تهران گفت: بارها دیده شده که ماشین های تخلیه فاضلاب آمده اند و فاضلاب جای دیگر را در همین شبکه معیوب تخلیه کرده اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است