کد خبر: ۹۳۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
در شورای شهر تهران مطرح شد
رئیس شورای شهر تهران از بررسی لایحه دو فوریتی تقویت کمک‌ها به مناطق سیل‌زده در شورای شهر تهران خبر داد و گفت: اقدام اخیر آمریکا سبب انسجام فضای داخل و تعمیق وحدت ملی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در  یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران، اظهار داشت: آغاز سال جدید با رخدادهای داخلی و خارجی متعدد مواجه شدیم و بارش‌های بی‌سابقه، بسیاری از مناطق را درگیر کرد و سبب وقوع سیل و رانش زمین شد.
 
وی افزود: در تهران با هوشیاری شهرداری و موقعیت شهری مانع از بروز مشکل شدند و امروز لایحه دو فوریتی تقویت کمک‌ها به مناطق سیل زده در شورا مطرح  و با اولویت بررسی می‌شود.
 
هاشمی گفت: وقوع سیلاب در بسیاری مناطق نشان از صیانت بیشتر از محیط زیست دارد و موید آن است که  از بعد قانونی و بازدارنگی ضعف داریم.
 
رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد: در بعد اجرا نیز نشان داد برخی مواقع آلوده به تخلف و تسامح بوده‌اند و با زمین‌خواران برخورد جدی نشده  است تهران در استانه سیل پیش رفت و گزارش ملی سیل باید نوشته و قوانین برای پیشگیری تسهیل و تکمیل شود.
 
وی با اشاره به اقدام امریکا در تروریست خواندن سپاه گفت: این مسئله مانند شمشیر دو لبه است و با این اقدام امریکا فعالیت نظامی آن در جهان مصداق تروریستی است.
 
هاشمی گفت: این اقدام امریکا براساس مثلث عبری، عربی و افراطی امریکا بود و نتیجه آن منسجم کردن فضای داخلی و تعمیق وحدت ملی بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است