کد خبر: ۹۳۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
در شورای شهر تهران مطرح شد
رئیس شورای شهر تهران از بررسی لایحه دو فوریتی تقویت کمک‌ها به مناطق سیل‌زده در شورای شهر تهران خبر داد و گفت: اقدام اخیر آمریکا سبب انسجام فضای داخل و تعمیق وحدت ملی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در  یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران، اظهار داشت: آغاز سال جدید با رخدادهای داخلی و خارجی متعدد مواجه شدیم و بارش‌های بی‌سابقه، بسیاری از مناطق را درگیر کرد و سبب وقوع سیل و رانش زمین شد.
 
وی افزود: در تهران با هوشیاری شهرداری و موقعیت شهری مانع از بروز مشکل شدند و امروز لایحه دو فوریتی تقویت کمک‌ها به مناطق سیل زده در شورا مطرح  و با اولویت بررسی می‌شود.
 
هاشمی گفت: وقوع سیلاب در بسیاری مناطق نشان از صیانت بیشتر از محیط زیست دارد و موید آن است که  از بعد قانونی و بازدارنگی ضعف داریم.
 
رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد: در بعد اجرا نیز نشان داد برخی مواقع آلوده به تخلف و تسامح بوده‌اند و با زمین‌خواران برخورد جدی نشده  است تهران در استانه سیل پیش رفت و گزارش ملی سیل باید نوشته و قوانین برای پیشگیری تسهیل و تکمیل شود.
 
وی با اشاره به اقدام امریکا در تروریست خواندن سپاه گفت: این مسئله مانند شمشیر دو لبه است و با این اقدام امریکا فعالیت نظامی آن در جهان مصداق تروریستی است.
 
هاشمی گفت: این اقدام امریکا براساس مثلث عبری، عربی و افراطی امریکا بود و نتیجه آن منسجم کردن فضای داخلی و تعمیق وحدت ملی بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.