کد خبر: ۹۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
سرپرست تیم آتش‌نشانی اعزامی شهرداری تهران به اهواز، اعلام کرد: تا ۲ روز دیگر آب‌های سطحی و گل و لای از شهرک پیام این شهر به طور کامل تخلیه می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدرضا هاشمی درباره آخرین اقدامات صورت گرفته درباره آبگرفتگی‌های مناطق مسکونی حاشیه رود کارون در شهر اهواز گفت: در جلسه‌ای که در ستاد بحران تهران با موضوع آبگرفتگی در اهواز برگزار شد،تهران به عنوان استان معین خوزستان موظف به اعزام نیرو و تجهیزات به این استان شد.  
 
وی تصریح کرد: تیم عملیاتی کامل ما به همراه ۳۰ آتش نشان و ۶ پمپ سنگین و تجهیزات دیگر ابتدا به پلدختر اعزام شدند.
 
هاشمی ادامه داد: به دلیل شرایط بحرانی که از دیروز صبح برای اهواز پیش بینی شده بود، دو ر‌وز است که به شهرک پیام اهواز آمدیم و مشغول تخلیه گل و لای به‌جا مانده در معابر و‌ خانه‌ها هستیم.
 
سرپرست تیم آتش نشانی همچنین درباره میزان خسارات وارده به ساختمان‌ها گفت: شاهد آسیب جدی و تخریب ساختمان‌ها نبودیم اما گل و لای وارد منازل شده، بخش‌هایی هم فاضلاب وارد طبقات شده است همچنین پی ساختمان‌ها آسیب دیده و ترک خورده اما ساختمانی تخریب نشده است.
 
وی درخصوص نتیجه عملیات‌ و میزان تخلیه گل و لای نیز توضیح داد: تاکنون ۵۰ درصد گل و لای خانه‌ها و آب سطح خیابان‌های شهرک تخلیه شده است.
 
هاشمی درخصوص پایان عملیات نیز توضیح داد: نیروهای داوطلب ۲۴ ساعته فعالیت کردند و به نظر می‌رسد باتوجه به میزان فعالیت‌ها، پیشرفت کار بالا بوده و احتمالا تا دو روز دیگر تخلیه کامل این منطقه صورت گیرد.  
 
سرپرست عملیات آتش نشانی شهرداری تهران در‌ پایان عنوان کرد: نیروهای داوطلب پس از پایان کار قرار است به منطقه دیگری در اهواز اعزام شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.
آخرین اخبار