کد خبر: ۹۳۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه امکان تعمیر هواکش و کولر داخل قطار از ساعت 22:30 به بعد امکان‌پذیر است، گفت: هر شب علاوه بر خطوط مترو، روشنایی و هواکش قطار توسط تیم‌های مربوطه بررسی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن محمدیان مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در پاسخ به سوال مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» مبنی بر «خرابی تهویه‌های مترو»،  اظهار داشت: کل قطارها دارای هواکش، کولر و بخاری هستند که متناسب با فصل، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
وی تأکید کرد: در صورت بروز مشکل در هواکش یا کولر و همچنین بخاری، نمی‌توانیم در طول روز آن را اصلاح کنیم و باید منتظر بمانیم تا قطار از چرخه خارج شود که در واقع از آنجایی که حرکت قطار از 5:30 صبح تا ساعت 22 است، در این زمان امکان اصلاح وجود ندارد.
 
مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران ادامه داد:‌ پس از بهره‌برداری یا در واقع ساعات پایان کار قطار، تیم‌های نگهداری، تعمیرات و عملیات ورود یافته و زمانی که قطار داخل پایانه قرار گرفت روشنایی و هواکش آن بررسی می‌شود و در صورت مشکل اصلاح  خواهد شد.
 
محمدیان گفت:‌ اکثر مسافران انتظار دارند زمانی که در طول سفر هواکش خراب است یا در همان لحظه یا در سفر بعدی آنها در آن روز اصلاح شود در صورتی که چنین چیزی امکانپذیر نیست چون توقف قطار در ساعات سرویس‌دهی> زمان حرکت قطارها را دچار اختلال می‌کند لذا این اقدام از ساعت 22:30 شب به بعد امکانپذیر است.
 
وی گفت: در صورتی که مسافران مشکلی در این زمینه داشته باشند می‌توانند از طریق شماره پیامک 30004277 اعلام کنند و مشکل مربوطه به مدیر خط ارجاع و برطرف خواهد شد همچنین شماره تلفن 66747907 مربوط به روابط عمومی مترو بوده و همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی مسافران خواهند بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.