کد خبر: ۹۳۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وزش باد شدید در تهران و کاهش حجم تردد خودروها، از برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوای تهران طی روز آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین شهبازی اظهار کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان‌دهنده کاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه بیست و دومین روز از بهار ۹۸ است که به تبع آن شرایط برای انباشته شدن موقتی آلاینده‌ها در سطح شهر فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: هر چند با تغییر شرایط جوی در طول روز، به تدریج بر میزان ابرناکی و سرعت وزش باد افزوده خواهد شد که پراکندگی آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران را به دنبال خواهد داشت. با برقراری شرایط جوی نسبتاً ناپایدار در روز جمعه، برای برخی ساعات به ویژه بعدازظهر، وزش باد شدید (بزرگی بالاتر از هشت متر بر ثانیه) و بارش پراکنده باران انتظار می‌رود.

به گفته مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بر این اساس، همراه با کاهش حجم تردد خودروها در روز پایانی هفته و با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز جمعه، برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود. همچنین تا روز آینده تغییر محسوسی در دما مشاهده نخواهد شد.

شهبازی گفت: در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص ۶۰ در شرایط سالم است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.
آخرین اخبار