کد خبر: ۹۳۰۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاک بودن هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته گفت: انتظار می‌رود در برخی ساعات امروز (20 فروردین) غلظت بعضی آلاینده‌های هوا افزایش نسبی پیدا کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین شهبازی با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی وضعیت هواشناسی و کیفیت هوا در ایستگاه مهرآباد، انتظار می‌رود طی صبحگاه امروز (۲۰ فروردین) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده‌ها مشاهده شود، اظهار کرد: به تدریج همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز، بر میزان ابرناکی و سرعت وزش باد افزوده می‌شود.
 
وی داد: در برخی ساعات به‌ویژه بعد ازظهر وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال‌غربی انتظار می‌رود که در کاهش میزان آلاینده‌ها و برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوا موثر است.
 
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه این وضعیت جوی کم و بیش طی فردا (۲۱ فروردین) تداوم دارد،اظهارکرد: وزش باد در برخی ساعات فردا دور از انتظار نیست.
 
به گفته شهبازی تا روز آینده دمای هوای پایتخت افزایش جزیی خواهد یافت.
 
وی در ادامه گفت: براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، انتظار می‌رود با وجود افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده‌ها به‌ویژه در صبحگاه فردا (۲۱ فروردین) شرایط مساعد کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران همچنان برقرار باشد.
 
شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۴۳ در شرایط پاک قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۵۸ در شرایط سالم است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار