کد خبر: ۹۳۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
اولین پارک رویایی ایران با هدف آموزش حواس پنجگانه در نوروز 98 در موزه طبیعت و حیات وحش ایران ـ دارآباد افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید نوائیان، مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران، دارآباد اظهار داشت: مجموعه رویا پارک در نوروز 98 افتتاح شد تا در کنار دو مجموعه هیومن پارک و دکترلند بعنوان یک مجموعه آموزشی  بتوانند  مراجعین را به چالش علمی بکشانند تا آنها از نزدیک با عملکرد بدن انسان و مشاغل دنیای پزشکی آشنا شوند.
 
وی افزود:رویا پارک با تمام توان داخلی ساخته شده و مشتمل بر 100 آیتم است  که حواس پنجگانه انسان به‌خصوص بینایی را به چالش می ‌شد.
 
نواییان تصریح کرد: ساخت رویا پارک یکسال و نیم به طول انجامید و از پنج بخش سه بعدی شامل ایران و بین الملل،آینه ها شامل اتاق بی نهایت ها و اتاق کروی،جاذبه در برگیرنده، اتاق وارونه و در نهایت بخش تاریک تشکیل شده است.  
 
وی افزود: این موزه به عنوان یکی از مراکز فرهنگی- تفریحی شهر تهران و یکی از جاذبه های گردشگری شمال تهران است که در ایام نوروز به طور میانگین روزانه  میزبان هزار نفر بود.
 
مدیر موزه دارآباد تصریح کرد: مجموعه دارآباد به منظور ایجاد تنوع و جذابیت در بازدید، نوروز امسال اقدامات متنوعی نظیر افتتاح سالن زیستگاه عقرب، راه اندازی ایستگاه لمس حیوانات، گریم و نمایش کودک، ایستگاه عکاسی و... را انجام داده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار