کد خبر: ۹۳۰۳۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
همدلی و نوع دوستی بین مردم روستاها و شهرهای دلیجان این روزها چنان زبانزد شده که یاد کمک‌های مردمی و حماسه آفرینی رزمنده‌ها را در پشتیبانی از دفاع مقدس تداعی می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مردم وفادار شهرستان دلیجان همچون گذشته با عشق و احساس ایران دوستی به منظور کمک به سیل‌زدگان وارد صحنه شده‌اند، متاسفانه گرچه مناطق سیلزده گسترده و مردم بیشماری آواره و گرفتار شده‌اند، لیکن اهالی این منطقه با دل و جان تلاش می‌کنند مرهمی بر زخم آسیب دیدگان باشند.

مدلی و نوع دوستی بین مردم روستاها و شهرهای دلیجان این روزها چنان زبانزد شده که یاد کمک‌های مردمی و حماسه آفرینی رزمنده‌ها را در پشتیبانی از دفاع مقدس تداعی می‌کند.

در ادامه کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر یازدهمین محموله با مساعدت فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اصناف و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلیجان و همچنین کمک‌های مردمی و خیرین دلیجانی و نراقی 8 کامیون دیگر اقلام ضروری بارگیری شد تا به ایستگاه راه آهن اراک استان مرکزی منتقل و سپس با قطار راهی مناطق سیل زده استان خوزستان شود.

یک کامیون شامل 7 هزار و 700 متر موکت به منظور استفاده در محل‌های اسکان سیل زده ها از جمله چادرهای گروهی ارسال شد.

همچنین  80 هزار بطری آب آشامیدنی و 5 هزار  کنسرو ماهی و اقلام دیگر در 7 دستگاه کامیون بارگیری و به استان سیلزده خوزستان ارسال شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.
آخرین اخبار