کد خبر: ۹۳۰۳۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
همدلی و نوع دوستی بین مردم روستاها و شهرهای دلیجان این روزها چنان زبانزد شده که یاد کمک‌های مردمی و حماسه آفرینی رزمنده‌ها را در پشتیبانی از دفاع مقدس تداعی می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مردم وفادار شهرستان دلیجان همچون گذشته با عشق و احساس ایران دوستی به منظور کمک به سیل‌زدگان وارد صحنه شده‌اند، متاسفانه گرچه مناطق سیلزده گسترده و مردم بیشماری آواره و گرفتار شده‌اند، لیکن اهالی این منطقه با دل و جان تلاش می‌کنند مرهمی بر زخم آسیب دیدگان باشند.

مدلی و نوع دوستی بین مردم روستاها و شهرهای دلیجان این روزها چنان زبانزد شده که یاد کمک‌های مردمی و حماسه آفرینی رزمنده‌ها را در پشتیبانی از دفاع مقدس تداعی می‌کند.

در ادامه کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر یازدهمین محموله با مساعدت فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اصناف و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلیجان و همچنین کمک‌های مردمی و خیرین دلیجانی و نراقی 8 کامیون دیگر اقلام ضروری بارگیری شد تا به ایستگاه راه آهن اراک استان مرکزی منتقل و سپس با قطار راهی مناطق سیل زده استان خوزستان شود.

یک کامیون شامل 7 هزار و 700 متر موکت به منظور استفاده در محل‌های اسکان سیل زده ها از جمله چادرهای گروهی ارسال شد.

همچنین  80 هزار بطری آب آشامیدنی و 5 هزار  کنسرو ماهی و اقلام دیگر در 7 دستگاه کامیون بارگیری و به استان سیلزده خوزستان ارسال شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.