کد خبر: ۹۲۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان سه طبقه در محله یافت‌آ‌باد خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت 53 دقیقه بامداد امروز حادثه ریزش یک ساختمان در محله یافت‌آباد خیابان مدائن به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 3 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد یک ساختمان سه طبقه که تبدیل به پاساژ و یا انباری شده بود و بعضی از مغازه‌ها نیز محل اسکان راننده‌ها بود تخریب شده و اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که عده‌ای نیز زیر آوار محبوس شدند. 

ملکی تصریح کرد: بیش از رسیدن آتش‌نشانان یک نفر از زیر  آوار خارج شده بودو اعلام کرد که یک نفر دیگر در زیر آوار گرفتار است آتش‌نشانان با توجه به وضعیت ناایمن ساختمان بلافاصله وارد عمل شدند و بعد از تلاش و جستجوی بسیار فرد 55 ساله‌ای را از زیر آوار خارج  و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد جان خود را از دست داده است. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: پس از ایمن‌سازی‌های لازم در ساعت 2:19 بامداد عملیات این حادثه به پایان رسید و علت آن نیز در دست بررسی است. 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.