کد خبر: ۹۲۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
منابع مطلع می‌گویند باوجود آغاز رقابت شرکت‌های مختلف سازنده گوشی‌های هوشمند برای عرضه تلفن‌های همراه سازگار با شبکه‌های مخابراتی نسل پنجم، اپل در آینده نزدیک برنامه‌ای در این زمینه ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یافته های موسسه تحقیقاتی یو بی اس در آمریکا حاکی است این کار به طور جدی به ضرر شرکت اپل تمام خواهد شد و سبب می‌شود حتی مردم به خرید آیفون‌های جدید تولیدی این شرکت رغبت زیادی نداشته و ترجیح دهند کماکان از آیفون های قدیمی یا تولیدات جدیدتر شرکت های رقیب استفاده کنند.

بررسی های یو بی اس نشان می دهد اپل نه تنها در سال 2019 آیفون جدید سازگار با شبکه های نسل پنجم تلفن همراه عرضه نخواهد کرد، بلکه ممکن است در سال 2020 نیز چنین اتفاقی نیفتد.

به نظر می رسد عامل اصلی این تاخیر عدم تولید تراشه های سازگار با شبکه های نسل پنجم برای استفاده در گوشی آیفون باشد. ظاهرا نه اینتل و نه سامسونگ و نه مدیا تک آمادگی تولید چنین تراشه ای را برای آیفون ندارند و اپل بدین منظور باید تا سال 2021 منتظر بماند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد کاربران اپل در مجموع هر سه تا چهار سال آیفون خود را عوض می‌کنند و بنابراین اپل برای غلبه بر این چالش فرصت زیادی ندارد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.