کد خبر: ۹۲۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران
صادقی گفت: هفته آینده یک موج بارشی جدید وارد کشور می‌شود که هنوز شدت و میزان آن مشخص نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد صادقی رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه تا پایان این هفته مشکلی از جهت بارش‌های آسمانی نخواهیم داشت، گفت:هفته آینده یک موج بارشی جدید وارد کشور می‌شود که هنوز شدت و میزان آن مشخص نشده است.
 
وی با بیان اینکه شدت این سامانه بارشی کمتر از سامانه اخیر است،ادامه داد:به همه مناطق شهرداری اعلام کرده‌ایم که مکان‌های پرخطر را از لحاظ زمین لرزه و فرونشست شناسایی کنند.

صادقی اظهار کرد:بعد از وقوع بارش‌های طولانی احتمال بروز حوادثی چون رانش زمین و فرونشست آن وجود دارد که بر همین اساس همکاران ما نسبت به شناسایی زمین‌هایی که ترک خرده‌اند اقدام می‌کنند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران خاطرنشان کرد: متأسفانه در حال حاضر دستگاه اسکن زیر سطحی نداریم که بدانیم کدام مناطق دارای حفره هستند و زیر آنها خالی شده است.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.