کد خبر: ۹۲۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه شهروندان و مهمانان نوروزی تاکنون استقبال خوبی از نوروزگاه این منطقه داشتند، گفت: برگزاری جشنواره بادبادک‌ها و شاهنامه‌خوانی از برنامه‌های ویژه در ایام نوروز است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید سفیری درباره استقبال از برنامه‌های نوروزی شهرداری منطقه 22، اظهار کرد: نوروزگاه این منطقه در ضلع غربی دریاچه خلیج فارس از سوم فروردین آغاز شده و تا دهم ادامه دارد که تاکنون همچون سال پیش مورد استقبال خوب شهروندان و مهمانان نوروزی قرار گرفته است.

وی افزود: این نوروزگاه دو بخش دارد که بخش غرفه‌ها از ساعت 17 آغاز به کار می‌کنند. غرفه‌ها متشکل از بازی‌های گروهی مثل مارپله، سلامت، ورزش و تندستی، محصولات زنان سرپرست خانوار و ... است. بخش دیگر استیج است که در این بخش از ساعت 21 تا 23 در خدمت شهروندان هستیم.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 22 درباره دیگر برنامه‌های دریاچه خلیج فارس، عنوان کرد: برنامه‌های متنوع دیگری اعم از اجرای تئاتر و نمایش‌های خیابانی که با مشارکت مردم اجرا می‌شود، گروه‌های موسیقی خیابانی، شاهنامه‌خوانی، جشنواره بادبادک‌ها، مراسم نورافشانی به مدت 10شب، موسیقی زنده در فضای باز و ... جهت پذیرایی از گردشگران و شهروندان تدارک دیده شده است.

سفیری ادامه داد: به مدت 10 شب در ساعت 21 در یکی از جزیره‌ها نورافشانی اجرا می‌شود که این برنامه‌ها 13فروردین مصادف با شب مبعث و سه‌شنبه آخر سال وسعت بیشتری پیدا می‌کند. جشنواره بادبادک‌ها در ضلع شمالی دریاچه خلیج فارس برگزار می‌شود که نوجوانان و جوانان می‌توانند در این برنامه‌ها مشارکت داشته باشند.

وی بیان اینکه شهروندان و مهمانان نوروزی می‌توانند از تمام برنامه‌های نوروزی به طور رایگان استفاده کنند، عنوان کرد: در ضلع شرقی دریاچه  یک گروه حرفه‌ای دوچرخه‌سواری نمایش آکروباتیک اجرا می‌کنند. روز  13 و 14 فروردین هم حضور دو عروسک غول پیکر عمو نوروز و ننه سرما را داریم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.