کد خبر: ۹۲۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران از توزیع جهیزیه بین جوانان کم بضاعت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران اظهار کرد: پس از ۲۲ بهمن امسال، توسط سپاه استان تهران اقدامی جهت توزیع و اهدا جهیزیه به زوج‌های کم بضاعت در تهران آغاز شد.

وی افزود: سپاه پاسداران به دنبال برگزاری مراسم‌های ازدواج آسان بین زوج‌های جوان است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ بیان کرد:در سپاه استان تهران توانایی اهدای جهزیه به مبلغ ۲۰ میلیون تومان وجود دارد که این اقلام از تولیدات داخلی است و وسایل مقبولی برای راه اندازی یک زندگی مشترک برای دو جوان محسوب می شود.

سردار یزدی با اشاره به این که در هر مکانی که مردم در آن حضور داشته باشند صحنه باشکوهی در آن لحظه رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: هر صحنه‌ای که مردم در حضور داشتند، در آنجا موفقیت‌های بسیاری اتفاق افتاده است، سپاه بودجه‌ای بابت موضوع اهدای جهزیه ندارد و این اقلامی که در حال توزیع به جوانان است به کمک مردم و خیرین در حال پخش در بین زوجین است، درسایر نقاط کشور بحث دادن جهیزیه در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.