کد خبر: ۹۲۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران از توزیع جهیزیه بین جوانان کم بضاعت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران اظهار کرد: پس از ۲۲ بهمن امسال، توسط سپاه استان تهران اقدامی جهت توزیع و اهدا جهیزیه به زوج‌های کم بضاعت در تهران آغاز شد.

وی افزود: سپاه پاسداران به دنبال برگزاری مراسم‌های ازدواج آسان بین زوج‌های جوان است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ بیان کرد:در سپاه استان تهران توانایی اهدای جهزیه به مبلغ ۲۰ میلیون تومان وجود دارد که این اقلام از تولیدات داخلی است و وسایل مقبولی برای راه اندازی یک زندگی مشترک برای دو جوان محسوب می شود.

سردار یزدی با اشاره به این که در هر مکانی که مردم در آن حضور داشته باشند صحنه باشکوهی در آن لحظه رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: هر صحنه‌ای که مردم در حضور داشتند، در آنجا موفقیت‌های بسیاری اتفاق افتاده است، سپاه بودجه‌ای بابت موضوع اهدای جهزیه ندارد و این اقلامی که در حال توزیع به جوانان است به کمک مردم و خیرین در حال پخش در بین زوجین است، درسایر نقاط کشور بحث دادن جهیزیه در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.