کد خبر: ۹۲۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران از توزیع جهیزیه بین جوانان کم بضاعت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران اظهار کرد: پس از ۲۲ بهمن امسال، توسط سپاه استان تهران اقدامی جهت توزیع و اهدا جهیزیه به زوج‌های کم بضاعت در تهران آغاز شد.

وی افزود: سپاه پاسداران به دنبال برگزاری مراسم‌های ازدواج آسان بین زوج‌های جوان است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ بیان کرد:در سپاه استان تهران توانایی اهدای جهزیه به مبلغ ۲۰ میلیون تومان وجود دارد که این اقلام از تولیدات داخلی است و وسایل مقبولی برای راه اندازی یک زندگی مشترک برای دو جوان محسوب می شود.

سردار یزدی با اشاره به این که در هر مکانی که مردم در آن حضور داشته باشند صحنه باشکوهی در آن لحظه رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: هر صحنه‌ای که مردم در حضور داشتند، در آنجا موفقیت‌های بسیاری اتفاق افتاده است، سپاه بودجه‌ای بابت موضوع اهدای جهزیه ندارد و این اقلامی که در حال توزیع به جوانان است به کمک مردم و خیرین در حال پخش در بین زوجین است، درسایر نقاط کشور بحث دادن جهیزیه در حال انجام است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.