کد خبر: ۹۲۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه هنوز اعتبارات مورد نیاز و برای توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی از سوی سازمان برنامه بودجه، تامین نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید قبادی‌دانا  با اشاره به واریز عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی اظهار کرد: عیدی یک میلیون و 50 هزار نفر از مستمری‌بگیران این سازمان طبق برنامه‌ریزی انجام شده، واریز شده است.

وی افزود: میزان عیدی پرداختی به مددجویان از 53 تا 100 هزار تومان و بر اساس افراد خانوار است؛ ضمن اینکه در ابتدا قرار بود از یک میلیون و 50 هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی، 500 هزار نفر از افرادی که قبل از تیرماه 97 تحت پوشش بودند، عیدی دریافت کنند اما با پیگیری‌های سازمان بهزیستی و البته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 550 هزار نفری هم که از تیرماه به چرخه حمایتی ورود پیدا کردند از عیدی بهره‌مند شدند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ارتباط با میزان و زمان توزیع بسته حمایتی به مستمری بگیران سازمان بهزیستی نیز گفت: علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه خبری از توزیع بسته حمایتی نیست که باید اشاره شود که منابع و امکانات مورد نیاز برای توزیع بسته حمایتی باید توسط سازمان برنامه و بودجه تامین شود.

قبادی‌دانا همچنین از پرداخت مبلغ یک میلیون و 250 هزار تومان به بیماران ضایعی نخاعی گفت: این مبلغ توسط هلال احمر تامین شده است و به 25 هزار نفر از این افراد پرداخت شده است.

وی همچنین از پرداخت یارانه مراکز شبانه‌روزی و روزانه طبق زمانبندی اعلام شده خبر داد و گفت: یارانه مراکز نیز به صورت الکترونیکی تا پایان اسفندماه پرداخت شده است.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .