کد خبر: ۹۲۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه هنوز اعتبارات مورد نیاز و برای توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی از سوی سازمان برنامه بودجه، تامین نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید قبادی‌دانا  با اشاره به واریز عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی اظهار کرد: عیدی یک میلیون و 50 هزار نفر از مستمری‌بگیران این سازمان طبق برنامه‌ریزی انجام شده، واریز شده است.

وی افزود: میزان عیدی پرداختی به مددجویان از 53 تا 100 هزار تومان و بر اساس افراد خانوار است؛ ضمن اینکه در ابتدا قرار بود از یک میلیون و 50 هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی، 500 هزار نفر از افرادی که قبل از تیرماه 97 تحت پوشش بودند، عیدی دریافت کنند اما با پیگیری‌های سازمان بهزیستی و البته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 550 هزار نفری هم که از تیرماه به چرخه حمایتی ورود پیدا کردند از عیدی بهره‌مند شدند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ارتباط با میزان و زمان توزیع بسته حمایتی به مستمری بگیران سازمان بهزیستی نیز گفت: علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه خبری از توزیع بسته حمایتی نیست که باید اشاره شود که منابع و امکانات مورد نیاز برای توزیع بسته حمایتی باید توسط سازمان برنامه و بودجه تامین شود.

قبادی‌دانا همچنین از پرداخت مبلغ یک میلیون و 250 هزار تومان به بیماران ضایعی نخاعی گفت: این مبلغ توسط هلال احمر تامین شده است و به 25 هزار نفر از این افراد پرداخت شده است.

وی همچنین از پرداخت یارانه مراکز شبانه‌روزی و روزانه طبق زمانبندی اعلام شده خبر داد و گفت: یارانه مراکز نیز به صورت الکترونیکی تا پایان اسفندماه پرداخت شده است.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.