کد خبر: ۹۲۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
فصل نوبهار
با حضور شهردار اصفهان فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان با شعار«آوای میزبانی» به طور رسمی آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار اصفهان در این مراسم که صبح امروز - دوشنبه ۲۷ اسفندماه ۹۷- در میدان امام حسین(ع) برگزار شد، اظهار کرد: امسال فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان با شعار «آوای میزبانی» و با شعر زیبای کمال الدین اسماعیل اصفهانی «زهی تاریخ دولت روزگارت، مبارک باد فصل نوبهارت» فعالیت خود را آغاز کرده است.

قدرت الله نوروزی ادامه داد: نوروز سال گذشته برنامه‌های خوبی با تدبیر و تلاش همچنین مدیریت مستمر مدیران شهری شکل گرفت و همه از خدمات شهرداری اصفهان تشکر کردند، اما امسال شرایط تا حدودی متفاوت خواهد بود؛  بازگشایی زاینده رود و افزایش آمار مسافران می‌طلبد حضور و نظارت‌ها را قوی‌تر کنیم.

وی با بیان اینکه ستادهای اسکان و هدایت مسافران نوروزی در دروازه‌های ورودی شهر آماده راهنمایی مسافران نوروزی است، افزود: هتل‌ها، مهمان‌پذیرها، مدارس، خوابگاه‌های دانشجویی، سالن‌های ورزشی، حسینیه‌ها و سایر محل‌های پیش بینی شده آماده استقبال از مسافران است.

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه المان‌های نصب شده در شهر حکایت از آمادگی مردم برای استقبال از مسافران نوروزی دارد، تصریح کرد: امسال فضای سبز شهر متفاوت‌تر از هر سال در شهر زیبای اصفهان جلوه‌گری می‌کند.

نوروزی تأکید کرد: باید بتوانیم با اخلاق نیکو و راهنمایی‌های درست، برای هدایت مسافران و روان‌سازی شهر فضایی ایجاد کنیم تا هرکسی به اصفهان آمد خاطره خوشی از این شهر داشته باشد.

وی با بیان اینکه برای استقبال از میهمانان نوروزی باید تمام امکانات بسیج شود، گفت: شهر در حین استقبال از مسافران، آماده خدمت‌گذاری به شهروندان نیز است و شهرداری با کمک و مشارکت شهروندان می‌تواند استقبال خوبی از میهمانان نوروزی داشته باشد.

شهردار اصفهان ادامه داد: بی‌شک دفتر خاطرات مردم، امسال در شهر اصفهان اوراق پرخاطره‌ای خواهد داشت و ما باید این اوراق را پررنگ‌تر کنیم؛ قطعاً برنامه‌ریزی، نظارت مستمر و دائمی مدیران شهری بر تمام ابعاد شهر، این آرزو و خواسته همگانی را تحقق خواهد بخشید.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.