کد خبر: ۹۲۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
طی ۵ روز پایانی سال؛
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: به منظور تسهیل رفت و آمد شهروندان در روزهای پایانی سال، ۱۵ خط اتوبوسرانی اصفهان در پنج روز آخر سال تا ساعت ۲۴ سرویس دهی می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت الله افتخاری با اشاره به اینکه خدمات رسانی ویژه سازمان اتوبوسرانی برای ایام نوروز در واقع از ۱۵ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۷ فروردین به صورت ویژه ادامه دارد، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های اتوبوسرانی برای ۱۵ اسفند تا یکم فروردین، ۲۹ اسفند به عنوان آخرین روز سال و از یکم فروردین تا ۱۷ فروردین متفاوت است و هر یک از این بازه های زمانی ویژه و خاص است.

وی با اشاره به فعالیت ناوگان خصوصی و دولتی در ایام نوروز ادامه داد: در طول سال روزهای تعطیل نیمی از ناوگان فعال است، اما از ۱۵ اسفند تا ۱۷ فروردین همه ناوگان به شهروندان و مسافران نوروزی سرویس‌دهی می‌کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان تصریح کرد: خطوط منتهی به میادین اصلی شهر و مسیرهای پرتردد مثل میدان نقش جهان، میدان آزادی، انقلاب و... که در روزهای عادی تا ساعت ۲۲ سرویس دهی می‌کنند، در روزهای پایانی سال تا ساعت ۲۳ شهروندان را جابه جا خواهد کرد.

وی بیان کرد: در پنج روز آخر سال هم اتوبوس های ۱۵ خط از جمله، ۱۰، ۱۶، ۲۸، ۲۶، ۳۱، ۳۴، ۴۱، ۴۲، ۴۳، ۵۷، ۷۶، ۱۵، ۹۱، ۹۲، ۹۴ و سه سامانه اتوبوس تندرو تا ساعت ۲۴ سرویس دهی می‌کند.

سرویس‌دهی ویژه برای آرامستان باغ رضوان

افتخاری افزود: هماهنگی های لازم با پلیس راهور نیز انجام شده تا کنترل ایستگاه‌ها و نظارت بر اتوبوس‌ها به درستی انجام شود.

وی با اشاره به سرویس های ویژه ۲۹ اسفند و یکم فروردین ماه برای جابه جایی مسافران به باغ رضوان، تصریح کرد: سعی می‌کنیم از نقاط مختلف شهر از جمله میادین اصلی شهر، این سرویس دهی را انجام دهیم، اما براس سرویس دهی به آرامستان باغ رضوان، تمرکز اصلی بر پایانه‌های باغ قوشخانه و میدان احمد آباد است.

سرویس ویژه برای باغ فدک و قلمستان

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان ادامه داد: در روزهای نوروز هم سرویس دهی ویژه مسافران برای جابه جایی تا محل اسکان مسافران در باغ فدک و قلمستان فعال است و از مبادی ورودی شهر هم تا محل‌هایی که ویژه اسکان باشد، سرویس دهی انجام می‌شود.

اتوبوس گردشگری در خط ۱۰۰

وی با بیان اینکه در خط ۱۰۰ هم اتوبوس ویژه گردشگری از هتل کوثر مسافران را تا محدوده تاریخی شهر جابه جا خواهد کرد، گفت: هماهنگی با سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری اصفهان و شرکت توسعه گردشگری سپاهان صورت گرفته تا در صورت درخواست از توان بخش خصوصی برای جابه جایی مسافران استفاده کنیم.

افتخاری افزود: امسال نوروز مینی‌بوس‌های دربستی در نقاط اسکان مسافران مستقر شده است تا در صورت لزوم اقدام به جابه جایی گروهی مسافران به نقاط مختلف شهر با تعرفه مصوب کند. هزینه دریافتی از مسافران در این روش به صورت مکانیزه و با کارت بانکی خواهد بود.

وی ادامه داد: نقشه‌های خطوط اتوبوس‌های شهر اصفهان ویژه مسافران تهیه شده و در اختیار کیوسک‌های اطلاع رسانی نوروزی قرار گرفته است. برای شارژ کارت‌های اتوبوس هم «اصفهان کارت» در محل اسکان مسافران در باغ فدک مستقر شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان افزود: برای دسترسی مردم و مسافران به ایستگاه‌های مترو هم در ایستگاه‌های علیخانی و کاوه سرویس‌دهی اتوبوس های واحد در نوروز همچنان فعال خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.