کد خبر: ۹۲۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز کرمان:
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرمان از بهسازی فضای سبز بلوار جمهوری اسلامی کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یدالله علیزاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای افزایش شور و شوق بهاری در شهروندان، فضای سبز بلوار جمهوری با همت و همکاری شهرداری منطقه دو و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمان احیا و بهسازی می‌شود.

علیزاده با اشاره به اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای استقبال از سال جدید گفت: کاشت گونه‌های گیاهی برای احیا و بهسازی فضای سبز بلوار جمهوری سازگار با آب و هوای کرمان با نظارت و تأیید کمیته فنی و اساتید خبره دانشگاهی در دستور کار قرار دارد و هم اکنون این گونه‌ها در حال اجرا و کاشت هستند.

وی ادامه داد: سال آینده مردم شاهد شکوفایی و زیبایی هر چه بیشتر فضای سبز این بلوار خواهند بود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرمان از همشهریان خواست در حفظ و نگهداری این گونه‌های گیاهی همراه و در کنار شهرداری باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، فضای سبز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.