کد خبر: ۹۲۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان:
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان گفت: جاده کوهپایه از انتهای روستای سیدی تا سایت لندفیل توسط نیروهای این سازمان پاکسازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا قربانی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نزدیک شدن به سال نو و ورود گردشگران نوروزی به شهر کرمان و به تبع آن، ضرورت پاکیزگی شهر و طبیعت، به ویژه ورودی و خروجی‌های شهر، اظهار کرد: سازمان مدیریت پسماند به منظور استقبال از سال نو و گردشگران نوروزی، عملیات پاک‌سازی طبیعت را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: این طرح شامل ابتدای جاده‌های روستاهای هدف گردشگری استان، جنگل قائم، شهرک‌های حاشیه شهر می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان تصریح کرد: برای این منظور روز گذشته نیروهای سازمان مدیریت پسماند شهرداری نسبت به پاک‌سازی جاده کوهپایه از انتهای روستای سیدی تا سایت لندفیل اقدام کردند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.