کد خبر: ۹۲۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
صلواتی:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: دوربین‌های طرح زوج و فرد خودرو از ۲۸ اسفند ماه تا ۱۶ فروردین سال ۹۸ غیر فعال می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صلواتی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل سفرهای نوروزی و ارایه تسهیلات ویژه به گردشگران از  ۲۸ اسفند ماه سال‌جاری تا ۱۶فروردین‌ماه ۹۸ دوربین‌های طرح زوج و فرد سطح شهر غیرفعال و بعد از ۱۶ فروردین ماه جریمه‌ها با جدیت اعمال می‌شود.

وی افزود: به منظور مدیریت ترافیک معابر شهر در روزهای پایانی سال همچنان طرح زوج و فرد برقرار است، البته شهروندان نیز باید برای سفرهای خود به مرکز شهر اصفهان برنامه‌ریزی کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان اینکه امسال برای نخستین بار مترو اصفهان در ایام نوروز فعال است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از روز یکم تا ۱۶ فروردین ماه ۹۸ مترو از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب فعال و با سرفاصله ۲۰ دقیقه به شهروندان خدمت‌رسانی خواهد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه عمده تمرکز سفر گردشگران به شهر اصفهان میدان امام حسین(ع)، چهارباغ، میدان امام (ره) و سی و سه پل است، بهترین گزینه پیشنهادی به شهروندان و گردشگران استفاده از مترو به عنوان وسیله‌ای پاک و ایمن است.

صلواتی تصریح کرد: به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر در مجاورت ایستگاه مترو کاوه و ایستگاه دفاع مقدس در صفه محل هایی به عنوان پارکینگ در نظر گرفته شده تا شهروندان خودروی خود را در این پارکینگ‌ها پارک کرده و ادامه سفرشان را با مترو انجام دهند.

وی با بیان اینکه از محل‌های اسکان مسافران در باغ فدک و سپاهان شهر برنامه‌ریزی شده خط اتوبوس در نظر گرفته شود، گفت: در این خط اتوبوس‌ها مسافران را از دو مبدأ اعلام شده به ایستگاه‌های مترو کاوه و صفه انتقال می‌دهند تا بتوانند سفر درون شهری خود را با استفاده از اتوبوس و مترو بدون دغدغه و در نهایت آرامش انجام دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.
آخرین اخبار