کد خبر: ۹۲۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
صلواتی:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: دوربین‌های طرح زوج و فرد خودرو از ۲۸ اسفند ماه تا ۱۶ فروردین سال ۹۸ غیر فعال می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صلواتی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل سفرهای نوروزی و ارایه تسهیلات ویژه به گردشگران از  ۲۸ اسفند ماه سال‌جاری تا ۱۶فروردین‌ماه ۹۸ دوربین‌های طرح زوج و فرد سطح شهر غیرفعال و بعد از ۱۶ فروردین ماه جریمه‌ها با جدیت اعمال می‌شود.

وی افزود: به منظور مدیریت ترافیک معابر شهر در روزهای پایانی سال همچنان طرح زوج و فرد برقرار است، البته شهروندان نیز باید برای سفرهای خود به مرکز شهر اصفهان برنامه‌ریزی کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان اینکه امسال برای نخستین بار مترو اصفهان در ایام نوروز فعال است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از روز یکم تا ۱۶ فروردین ماه ۹۸ مترو از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب فعال و با سرفاصله ۲۰ دقیقه به شهروندان خدمت‌رسانی خواهد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه عمده تمرکز سفر گردشگران به شهر اصفهان میدان امام حسین(ع)، چهارباغ، میدان امام (ره) و سی و سه پل است، بهترین گزینه پیشنهادی به شهروندان و گردشگران استفاده از مترو به عنوان وسیله‌ای پاک و ایمن است.

صلواتی تصریح کرد: به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر در مجاورت ایستگاه مترو کاوه و ایستگاه دفاع مقدس در صفه محل هایی به عنوان پارکینگ در نظر گرفته شده تا شهروندان خودروی خود را در این پارکینگ‌ها پارک کرده و ادامه سفرشان را با مترو انجام دهند.

وی با بیان اینکه از محل‌های اسکان مسافران در باغ فدک و سپاهان شهر برنامه‌ریزی شده خط اتوبوس در نظر گرفته شود، گفت: در این خط اتوبوس‌ها مسافران را از دو مبدأ اعلام شده به ایستگاه‌های مترو کاوه و صفه انتقال می‌دهند تا بتوانند سفر درون شهری خود را با استفاده از اتوبوس و مترو بدون دغدغه و در نهایت آرامش انجام دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.