کد خبر: ۹۲۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) ساعت کار زیرمجموعه‌های گردشگری خود را از ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا ۲۵ فروردین ماه ۹۸ اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی ورزشی سپاهان، ساعت فعالیت تله کابین صفه از ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا ۲۵ فروردین ماه ۹۸ همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب در نظر گرفته شده که قابل تمدید تا ساعت یک بامداد خواهد بود.

بر اساس این گزارش، بولینگ صفه روزهای هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب و بیلیارد صفه نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب در اختیار شهروندان است.

زیپ‌لاین و پل معلق صفه نیز همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب پذیرای شهروندان است، همچنین سینمای پنج بُعدی صفه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب آماده پذیرش شهروندان و گردشگران است.

ساعت کار تله‌سیژ ناژوان روزهای هفته از ساعت ۹ صبح تا غروب آفتاب خواهد بود.

شهر رؤیاها از روز ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا ۲۵ فروردین ماه ۹۸  تمام روزهای هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب پذیرای شهروندان خواهد بود که این زمان تا ساعت دو بامداد نیز قابل تمدید خواهد بود.

برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، گردشگری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.