کد خبر: ۹۲۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
مهندس نوبخت در گفتگو با شهر فردا خبر داد
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه آخرین پنجشنبه سال مترو رایگان در خدمت شهروندان برای زیارت اهل قبور خواهد بود گفت: بروشورهای گردشگری مترو برای مسافران نوروزی آماده و برای ارائه خدمات بهتر در اختیار مسافران مترو قرار خواهد گرفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در گفتگو با خبرنگار شهر فردا در پاسخ به این سوال که برنامه مترو تهران برای ایام عید به چه صورت خواهد بود،گفت:سرفاصله حرکت قطارها در روزهای پنجشنبه کاهش یافته و همچنین در روزهای عادی حرکت خطوط بخصوص خط گلشهر کرج کم می شود و نگاهی دیگر به بازه زمانی 4 دقیقه در خطوط درون شهری صورت خواهد گرفت. 
 
نوبخت با اشاره به اینکه پنجشنبه آخر سال مترو برای خدمات رسانی به زائران اهل قبور رایگان است،  افزود: مترو تهران برنامه های ویژه ای برای گردشگران و مسافران نوروزی در نظر گرفته تا کسانی که به عنوان گردشگر برای اولین بار از مترو تهران برای سفر درون شهری در ایام نوروز استفاده می کنند از خدمات بهتری در این ایام بهره مند شوند. 

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران همچنین با اشاره به اینکه برای ایام نوروز هم بروشورهایی تهیه شده تا در اختیار مسافران نوروزی قرار گیرد،اضافه کرد: سطح خدمات جابجایی مسافر در مترو تهران افزایش پیدا کرده و با توجه به محدودیت ها و معذوریت های موجود ارائه سرویس و خدمات به مسافران از شرایط خوبی برخوردار است.   
 
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پاسخ به این سوال که آیا بودجه در نظر گرفته شده برای مترو تهران و همچنین هزینه های موجود کافی است یا خیر، گفت:در حال حاضر نمی توان به این سوال پاسخ داد کمااینکه با هزینه های موجود قطعا مدیریت شهری در حال بررسی وضعیت بودجه است و امید است با توجه به شرایط اقتصادی برآوردهای لازم صورت گرفته و ان شالله مترو با مشکلی مواجه نخواهد شد.   

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پاسخ به این سوال که آیا نیروهای مازاد در مجموعه بزرگ مترو وجود دارد یا خیر، تصریح کرد: هیچ نیروی مازادی در مترو وجود ندارد و با توجه به افزوده شدن دو خط جدید به مترو با کمبود نیرو هم مواجه خواهیم بود.  
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از خطوط 6 و 7 مترو تهران تا آخر سال به بهره برداری خواهد رسید، درپاسخ به این سوال که با توجه به شرایط موجود جذب نیرو دارید یا خیر افزود: فعلا نمی توان به این سوال پاسخ داد کمااینکه مترو تهران در همه سکوها، گیت ها و برخی ایستگاه ها با کمبود نیرو مواجه است.   

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.