کد خبر: ۹۲۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
فرمانده انتظامی گلستان:
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۴۰ فقره سرقت انباری منازل در شهرستان گرگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علی اکبر جاویدان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از انباری منازل در گرگان و با توجه به حساسیت آن رسیدگی به موضوع با هدف شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستورکار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از یکسری اقدامات تخصصی و بررسی شیوه و شگردهای سرقت ها پی بردند که همه آنها توسط یک نفر انجام شده است.

جاویدان گفت: با انجام تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی پلیس سرانجام سارق سابقه دار شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی اضافه کرد: متهم در مقر انتظامی پس از مواجه با مستندات لب به اعتراف گشود و به ۴۰ فقره سرقت از انباری منازل در گرگان اقرار کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .