کد خبر: ۹۲۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل خوزستان خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: پروانه فعالیت ۳۷ شرکت حمل و نقل از ابتدای سال جاری تا کنون طی بررسی تخلف شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای کالا، لغو شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس بهرامی نیا با در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بررسی ۳۴۰ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای افزود: از این تعداد پرونده تخلف، پروانه فعالیت ۳۷ شرکت لغو و ۱۵۳ شرکت مشمول پرداخت جریمه نقدی شد، ۶۰ شرکت حمل و نقل جاده‌ای تذکر کتبی دریافت کرد و ۹۰ مورد نیز ملزم به رعایت ضوابط و تبرئه شد.

بهرامی نیا اظهار کرد: نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته تعداد پرونده‌های بررسی شده از ۱۰۴ مورد در سال گذشته به ۳۴۰ مورد در سال جاری افزایش یافت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان اعلام کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ضوابط جدید تأسیس و بهره برداری از شرکت‌های حمل ونقل بین شهری را ابلاغ کرده و همه شرکت‌های حمل ونقل خوزستان ملزم به اجرای این ضوابط هستند. طبق این ضوابط در صورت توقف فعالیت‌های حمل ونقل این شرکت‌ها، پروانه فعالیت آنها توسط این اداره بررسی و در صورت تخلف لغو می‌شود.

وی در ادامه به پرونده تخلف شرکت‌های مسافربری نیز اشاره کرد و افزود: پرونده تخلف ۱۱۰ شرکت مسافربری نیز مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد، ۲۷ شرکت تذکر کتبی دریافت کردند، ۳۸ شرکت جریمه نقدی شدند، ۴۰ شرکت تبرئه شد و پروند فعالیت چهار شرکت لغو شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.