کد خبر: ۹۲۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل خوزستان خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: پروانه فعالیت ۳۷ شرکت حمل و نقل از ابتدای سال جاری تا کنون طی بررسی تخلف شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای کالا، لغو شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعباس بهرامی نیا با در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بررسی ۳۴۰ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای افزود: از این تعداد پرونده تخلف، پروانه فعالیت ۳۷ شرکت لغو و ۱۵۳ شرکت مشمول پرداخت جریمه نقدی شد، ۶۰ شرکت حمل و نقل جاده‌ای تذکر کتبی دریافت کرد و ۹۰ مورد نیز ملزم به رعایت ضوابط و تبرئه شد.

بهرامی نیا اظهار کرد: نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته تعداد پرونده‌های بررسی شده از ۱۰۴ مورد در سال گذشته به ۳۴۰ مورد در سال جاری افزایش یافت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان اعلام کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ضوابط جدید تأسیس و بهره برداری از شرکت‌های حمل ونقل بین شهری را ابلاغ کرده و همه شرکت‌های حمل ونقل خوزستان ملزم به اجرای این ضوابط هستند. طبق این ضوابط در صورت توقف فعالیت‌های حمل ونقل این شرکت‌ها، پروانه فعالیت آنها توسط این اداره بررسی و در صورت تخلف لغو می‌شود.

وی در ادامه به پرونده تخلف شرکت‌های مسافربری نیز اشاره کرد و افزود: پرونده تخلف ۱۱۰ شرکت مسافربری نیز مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد، ۲۷ شرکت تذکر کتبی دریافت کردند، ۳۸ شرکت جریمه نقدی شدند، ۴۰ شرکت تبرئه شد و پروند فعالیت چهار شرکت لغو شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.