کد خبر: ۹۲۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی گفت: از فروش اینترنتی کتاب‌های زیباسازی در سال 98 خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بهروز فتحی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی در مراسم رونمایی از کتاب‌های منتشر شده این سازمان گفت: تلاش بسیاری کردیم تا در تقویم ملی این روز را به عنوان روز زیباسازی ثبت کنیم و قرار است در تقویم استانی 21 اسفند روز زیباسازی قرار گیرد.
 
فتحی با بیان اینکه 300 عنوان کتاب با موضوعات مختلف در زمینه زیباسازی منتشر شده است، گفت: تقریباً 66 عنوان انتشاراتی در سال جدید داشته‌ایم.
 
به گفته معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی، 35 عنوان کتاب وارد چرخه توزیع شده و قابل بهره‌برداری عموم است، برخی از کتاب‌ها هم  به صورت دیجیتال منتشر شده است.
 
فتحی اضافه کرد: 14 عنوان کتاب نفیس منتشر شده و همچنین بیش از 50 عنوان کتاب تخصصی و دانشگاهی، 20 عنوان کتاب دو زبانه، 53 عنوان دانش زیباسازی و ... منتشر شده است.
 
وی با بیان اینکه با چند ناشر معتبر در خصوص توزیع کتاب‌ها قرارداد بسته‌ایم گفت: همچنین با سایت‌ها و پایگاه فروش اینترنتی کتاب هم تفاهم‌نامه بسته شده است.
 
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی تأکید کرد: برای سال آینده در خصوص تجدید چاپ کتاب‌های کمیابی که حق رایت آن در اختیار سازمان است اقداماتی صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.