کد خبر: ۹۲۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی گفت: از فروش اینترنتی کتاب‌های زیباسازی در سال 98 خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بهروز فتحی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی در مراسم رونمایی از کتاب‌های منتشر شده این سازمان گفت: تلاش بسیاری کردیم تا در تقویم ملی این روز را به عنوان روز زیباسازی ثبت کنیم و قرار است در تقویم استانی 21 اسفند روز زیباسازی قرار گیرد.
 
فتحی با بیان اینکه 300 عنوان کتاب با موضوعات مختلف در زمینه زیباسازی منتشر شده است، گفت: تقریباً 66 عنوان انتشاراتی در سال جدید داشته‌ایم.
 
به گفته معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی، 35 عنوان کتاب وارد چرخه توزیع شده و قابل بهره‌برداری عموم است، برخی از کتاب‌ها هم  به صورت دیجیتال منتشر شده است.
 
فتحی اضافه کرد: 14 عنوان کتاب نفیس منتشر شده و همچنین بیش از 50 عنوان کتاب تخصصی و دانشگاهی، 20 عنوان کتاب دو زبانه، 53 عنوان دانش زیباسازی و ... منتشر شده است.
 
وی با بیان اینکه با چند ناشر معتبر در خصوص توزیع کتاب‌ها قرارداد بسته‌ایم گفت: همچنین با سایت‌ها و پایگاه فروش اینترنتی کتاب هم تفاهم‌نامه بسته شده است.
 
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی تأکید کرد: برای سال آینده در خصوص تجدید چاپ کتاب‌های کمیابی که حق رایت آن در اختیار سازمان است اقداماتی صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.
آخرین اخبار