کد خبر: ۹۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
سی‌ان‌بی‌سی در گزارشی چهل شهری را که میلیاردرهای جهان در آنجا زندگی می‌کنند، معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، شرکت تحقیقاتی «ولث‌-ایکس» که سالانه آمار میلیاردرها در سراسر جهان را منتشر می‌کند، در گزارشی نوشت تعداد میلیاردرها از همیشه بیشتر شده و به 2473 نفر رسیده است. اما سوال این است که میلیاردرهای جهان در چه شهرهایی زندگی می‌کنند؟
 
نیویورک میزبان بیشترین تعداد میلیاردر -97 نفر- است. هنگ‌کنگ، مسکو، لندن و پکن نیز پس از نیویورک بیشترین تعداد میلیاردرها را به خود اختصاص داده‌اند.
 
در گزارش ولث-ایکس آمده است: «میلیاردرها معمولاً در مناطقی که شرایط مالی خوبی دارند، زندگی می‌کنند. پس منطقی است که مراکز مالی مانند نیویورک و لندن بیشترین افراد میلیاردر را در خود جای داده‌اند. همچنین این افراد تمایل دارند که در جمع دیگر میلیاردرها باشند و در مراکز مشابهی متمرکز می‌شوند.»
 
در ادامه فهرستی از شهرهایی که بیشترین جمعیت میلیاردر را به خود اختصاص داده‌اند، آمده است.

40 شهر جذاب برای میلیاردرهای جهان




ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها