کد خبر: ۹۲۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
شهردار منطقه 18 تأکید کرد
شهردار منطقه 18 تهران گفت : برای استقبال از بهار طبیعت و میهمانان نوروزی ، باید از داشته های هر چند اندک برای تلطیف روحیات و افزایش سیمای بصری بهره و رضایتمندی شهروندان را بدست آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمد فیاض در نشست بررسی اقدامات نوروزی این بخش از پایتخت با اشاره به این نکته که به هر میزانی در اجرای اقدامات و برنامه ها از رنگ ، گل و المانهای کم هزینه استفاده و آنها را با هنر و خلاقیت تلفیق کرد، می توان ادعا نمائیم به اهدافمان دست یافته ایم، اظهار داشت: گستراندن فرشهائی از گلهای الوان در حاشیه معابر، شریانهای ارتباطی و مبادی بوستانها، رنگ آمیزی جداول، المانهای شهری، بازپیرائی جداره های بد منظر با اجرای طرحهای مناسب و اکران آثار فاخر هنری از جمله این تدابیر بوده که می تواند به بهبود سیمای شهری کمک نماید.

وی ادامه داد:اعتقاد دارم که مدیریت شهری منطقه برای اجرای برنامه های خویش در این ایام باید شهروندان را نیز مشارکت دهد و آنها با تزریق ابتکار و تزریق ایده های نو در عمران و آبادانی محلات نقش آفرینی نمایند.

به گفته این مقام مسئول ، برای تحقق رویکردهای مدیریت شهری در آستانه نوروز بایستی فضا را برای این مهم مهیا و این اعتماد را بوجود آورد که ایده های شهروندان بعنوان صاحبان اصلی شهر اجرائی می شوند.

فیاض در بخش دیگری از سخنان خویش بر لزوم هماهنگی دیگر حوزه های اجرائی منطقه با معاونت خدمات شهری و محیط زیست بعنوان محور اصلی طرح مذکور تأکید و خاطر نشان ساخت: طرح استقبال از نوروز تنها به رنگ آمیزی، مرمت فضای سبز و شستشوی المانهای شهری محدود نبوده و حوزه های عمران ، ترافیک ، شهرسازی و اجتماعی نیز باید با اجرای برنامه های خویش در عمران و آبادانی بیشتر محلات به ایفای نقش بپردازند.

شهردار منطقه با بیان این نکته که رضایتمندی شهروندان اولویت اصلی در اجرای برنامه های استقبال از نوروز بوده ، یاد آور شد: اگر درصد رضایتمندی برنامه های طرح افزایش داشت، مشخص است که شهروندان تدابیر خادمین خویش را پذیرفته و در نگهداشت این دستآوردها نیز همت می گمارند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.